Mladé, nezkušené a životem nepolíbené děti chtěly zabít v Británii svobodu

Užijme si slastný pocit po ohlášení výsledků referenda o Brexitu. Ovšem jen malou chvíli, protože to podstatné je teprve před námi resp. před občany Velké Británie. První výstřel zazněl, ale byrokratická bestie EU se nevzdá je tak v každém případě je potřeba ocenit a vzít si příklad z odvahy Britů.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Rozhodli se zodpovědně, navzdory mediální masáži a strašení, co všechno přinese případné vystoupení ze spolku ovládaného socialistickými byrokraty, bývalými komunisty a „svazáky“ budujícími „nový svaz“. Rozhodli se s vědomím, že to nebude jednoduché a bezbolestné. Ovšem druhá možnost, tzn.pokračování v jízdě na tygrovi, jim správně připadala ještě rizikovější. Proto využívají možnosti, seskakují z tygra dokud mají dost síly přeskočit plot a zachránit se. Jsou si totiž dobře vědomi, že dříve nebo později každému jezdci na tygrovi síly potřebné k záchraně dojdou a pak je konec. Ale Britové vyhráno zdaleka nemají, teprve teď budou čelit frontálnímu útoku.

Je nutné si uvědomit, čeho jsou schopné krysy zahnané do kouta. Zastrašování a vyhrožování sankcemi a „pokutami“ za neposlušnost jsou pro „unijní demokraty“ již běžnými metodami vlády. Nerespektování vyjádření svobodné vůle nebo jen názoru, které nejsou v souladu s direktivou samozvaných hlasatelů jediné pravdy, dnes už nikoho nepřekvapuje. Snahou o umlčování a omezování svobody slova se tito „demokraté“ už ani netají a ruku v ruce s provozovateli sociálních sítí cenzuru pomalu realizují….a opět prý pro naše dobro. Muslimská invaze, které se naši předkové po staletí bránili, je nám vnucována jako úžasná a přínosná záležitost, přestože „prostý lid“, v místech obohacených touto invazí, na vlastní kůži zažívá naprosto odlišnou realitu.

Oproti tomu je vzdělaný a kulturně blízký ruský národ, který si užil nejdéle ze všech slastí socialistického svazu, lživě prezentován jako tlupa krvežíznivých agresorů. A pokud se novodobým budovatelům světlých eurounijních zítřků a jejich americkým loutkařům nedostává argumentů pro diskuzi, jako „správní demokraté“ se diskuzím vyhnou, ukryjí se ve svých palácích, sekretariátech a na summitech se stejnými šílenci, jako jsou sami, kují další a další pikle, jak obhájit, že černá je bílou a bílá černou…A jak se tato hra na schovávanou před argumenty a diskuzí nazývá ? Přece protiruské sankce. Účast, argumentace a smysluplné vyjadřování prezidenta Putina na Waldaiském setkání na podzim roku 2014 zřejmě příliš nezapadalo do hry, která je rozehrána. Takže je na nás uplatňována stará dobrá metoda….“pravda je to co jim řekneme“…jak říkával bytostný demokrat a mistr nacistické propagandy Josef Goebbels.


Mediální masáž „unionistů“, která nezabrala, byla pouze soft verze toho co přijde. Útok tzv. finančních spekulantů na britskou libru bude jen jedním z mnoha. George Soros si možná připomene tuto metodu, kterou si úspěšně vyzkoušel na počátku devadesátých let. Dalším bude podpora separatistických sil ve Skotsku, provokování a iniciování sjednocení Irska a Severního Irska, tlak Španělska na otevření otázky Gibraltaru. Prostě cokoliv se bude hodit k oslabení Velké Británie. V tuto chvíli bude potřeba rázně ukázat těm vzdorovitým a hrdým Britům „co si odhlasovali“ a třeba to ještě všechno dopadne úplně jinak, navzdory výsledkům referenda. To totiž není právně závazné. Ohlášené Cameronovo odstoupení se „kupodivu“ neuskuteční ihned tzn.během několika dnů maximálně týdnů. A do podzimu je spousta času dostatečně vyděsit obyvatelstvo Velké Británie do té míry, že v následujících volbách zvolí ty, kteří postaví volební program na „revizi“ referenda a „normalizaci vztahů s EU“. V případě vítězství takové strany by bylo snadné relativizovat výsledky dnešního referenda a Brexit odkládat do nekonečna nebo ho přímo vyhlásit za překonané. Nezapomínejme, že s takovými metodami a opakováním referend má dnešní unijní vrchnost své zkušenosti. Ano, dopočítávání korespondenčních hlasů, jako v rakouských prezidentských volbách, asi neproběhne, ale nejásejme předčasně. Brzy můžeme být totiž svědky dalšího absurdního divadla.

Proto dnes, spolu s gratulacemi, držme Britům palce možná ještě více než před referendem. Aby vydrželi všechny naschvály a útoky, které přijdou. Aby dokázali i nadále věřit, že tak, jak se jim dříve vyplatilo zvolit si toho, který nabízel jen „krev, pot a slzy“, se i dnes vyplatí volit zodpovědnost a rozum. Pro sebe a zejména pro děti a budoucí generace. Británie má šanci, dnes se otočila ve slepé ulici a vykročila na cestu zpět za rozumem…my ostatní si zatím jedeme na tygrovi dále…pro trpké konce a prokletí od dětí…