Jakub Janda jako zrůdná lůza z 50. let

Fenomén Jakub Janda z think tanku Evropské hodnoty jistě znáte. Je obdivuhodné, v jaké frekvenci se objevují jeho twíty a FB posty. Vesměs jde o jalové politické výkřiky.

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

Jako třeba tenhle. „Bude zajímavé sledovat, kdo se z brexitu (tedy objektivní a neokecatelné ztráty pro české geopolitické, politické i ekonomické zájmy) raduje. Dívejte se a naslouchejte.“

Pokud se dříve snažil toho analytika alespoň předstírat, nyní už svou fízlovskou náturu neskrývá. A z diskuze pár hlasů, kteří si o tomhle individuu myslí zhruba to, co já. A kdo nebude povinně plakat tak ho kormorán zavře. Už se Jakub dostává do kondice.

Ano, sdílím Aeronet a budu sdílet Aeronet a je mi úplně jedno, že to banda oportunistických ubožáků označuje za ruskou propagandu a chová se jak lůza v 50. letech, která pro změnu bojovala proti propagandě americké.

Na tomto profilu rozhoduji já, co bude sdíleno, a ne nějaký arogantní snob, který si myslí, že má patent na rozum a morálku, to za prvé, a za druhé, o tom, co bude sdíleno, rozhoduje výhradně obsah a ne autor.


Nálepkování ad hominem rád přenechám různým úchylným pornohercům, kteří se rozhodli povýšit Aeronet na moderní obdobu Hlasu Ameriky, ten jsem taky musel poslouchat, aby se nevědělo.

Tak já doufám, že tento týden jandovským impotentům došlo, že drtivé většině odpůrců EU je nějaké Rusko i se všemi Putiny světa naprosto u prdele. Vzor v něm rozhodně nikdo hledat nechce, svého bordelu máme dost a ruský navíc přibírat nechceme. Tudy cesta nevede, milí sestavovači seznamů, hledači agentů a odhalovači dezinformační agendy. Takhle blbě jednoduše to nepůjde, na úrovni analýz tvořených vědci z mateřské školky.


Zdroj: Blog autora