Poslanci ČSSD jsou zrůdy. Schvalují vraždy a genocidu. Odmítli uznat genocidu spáchanou Turky na Arménech

Poslanec Zdeněk Soukup navrhl poslanecké sněmovně parlamentu ČR odsoudit masové vyvražďování Arménu v Osmanské řiši. Toto vražděni bylo inspirací pro Adolfa Hitlera a jeho plány. Poslanci, mimo 2 všichni z ČSSD, to ovšem odmítli

Vůdce zrůd

Vůdce zrůd

Na webu Eurabia.cz je celý text návrh rezoluce odsuzující vyvražďování Arménu v Osmanské říší v článku„Česká poslanecká sněmovna neschválila návrh na odsouzení arménského holocaustu! Spojenci Turků a muslimů z řad českých politiků zvítězili!“Jak ukazuje návrh rezoluce, tak nešlo o žádnou rezoluci proti Turkům, ale o podpoření historického faktu zločinů spáchaných Osmanskou říši na arménském národu. Turecko odmítá přiznat, že by kdy vůbec k zločinům došlo a čeští poslanci z ČSSD ho v tomto postoji vlastně podporují!

V článku„Vyvražďování křesťanů a Arménu v Turecku začalo již v 19. století – poznejte historií, kterou chtějí Turci zapřít!“jsem napsal:

Předzvěstí arménské genocidy z dob první světové války jsou tzv. Hamídovy masakry z let 1894 až 1896, pojmenované po tehdejším vládci Osmanské říše Abdulhamídovi II. Při těchto masakrech bylo zavražděno zhruba 200 až 300 tisíc křesťanů, převážně Arménů.

Arménská genocida, nazývaná také arménsky holocaust, předznamenala hrůzy 20. století a židovský holocaust. Ne nadarmo Hitler prohlásil v odpovědi na námitky proti plánům na vyvražďováni židů: Kdo si dnes vzpomene na masakry Arménu? Ano, poslanci ČSSD si nevzpomněli.

Během arménské genocidy se Osmanské říši podařilo vyvraždit až kolem milionu a půl Arménu a použili většinu brutálních způsobu vraždění, které pak používali proti židům, Slovanům a dalším nacisté. Ba dokonce nacisté přiznávali, že se u způsobu vraždění Arménu Turky inspirovali.

Arméni nebyli ovšem jediní, kdo pod nadvládou Osmanské říše trpěl. Podobně na tom byli i Bulhaři. Hodnověrné svědectví a historické záznamy nám popisují, jak muslimové vypálili a zničili 945 křesťanských svatyní a kostelů a povraždili 18 tisíc bulharských mužů, žen a dětí podezřelých ze sympatií s Ruskem a osvobozeneckým hnutím.(Podrobnosti.)


Pro ty co neví nic o arménské genocidě, tak jestli jste někdy viděli fotografie z Osvětimi, či jiného nacistického vyhlazovacího tábora, tak jsou to fotky podobné fotkám z osmanských vyhlazovacích táborů:

Fotografie dítěte, oběti arménské genocidy. Toto odmítli poslanci ČSSD odsoudit!

Toto je galerie poslanců, kteří odmítli odsoudit arménskou genocidu – seznam hanby

Poslanci a poslankyně ČSSD

Poslanec za TOP09 a Starosty

Poslanec za ANO


Zdroj: Blog autora