Rakouské volby neplatí, ale kdo za to ponese zodpovědnost? Levicoví extremisté a devianti?

Druhé kolo prezidentských voleb v Rakousku se bude opakovat. Ústavní soud Rakouska volby zrušil, jelikož se prokázaly manipulace s desítkami tisíc hlasů, což mohlo volby ovlivnit.

extremista a levicový deviant Alexander Van der Bellen

extremista a levicový deviant Alexander Van der Bellen

Van der Bellen, kandidát strany Zelených, potomek hraběcích ruských emigrantů a fanatický stoupenec multikulturalismu, který chce Rakousko zaplavit islamisty a je příznivcem Evropské unie a větší integrace v Evropskou federaci se tedy alespoň prozatím prezidentem nestane.

To je sice dobrá zpráva pro všechny vlastence v Evropě. Mě by ale také zajímalo, kdo zaplatí neplatné volby. Kdo ponese zodpovědnost za to, že „Rakouští sluníčkáři“ volby zmanipulovali. Kdo bude garantovat, že opakované volby už budou demokratické. Situace kolem druhého kola prezidentských voleb v Rakousku plně ukázala, že strany ohánějící se demokracií, jakými jsou v Rakousku vládnoucí socialisté a lidovci a zelení stoupenci Van der Bellena, mají sice plná ústa demokracie, ale ta jejich demokracie platí zřejmě jen pro někoho. Nikoliv pro vlastence, národně orientované síly a lidi, kteří chtějí vlastní zemi řídit, nikoliv se jen podrobovat diktátu z Bruselu a z evropských institucí, které mají k demokratickému rozhodování stejně daleko jako fanatičtí socialisté, eurofederalisté a ekoteroristé!

Osobně si nedovedu představit, že by vyhrál kandidát Hober a prokázaly se nějaké manipulace. To by byl mediální skandál plný zatýkání a veřejnoprávní Česká televize by vysílala jednu dehonestační kampaň proti vlastencům v Rakousku i u nás za druhou. Nyní se v české televize zmohou na pouhé konstatování. Co vlastně budou muset „rakouští sluníčkáři“ udělat, aby jejich faleš a manipulace byly potrestány? Asi změnit názor na Evropskou unii, protože to je podle veřejnoprávních médií větší zločin, než podvody a manipulace s volbami, nejdůležitějším pilířem demokracie.


Doufejme, že v druhém opakování voleb se rakouští voliči nenechají ovlivnit a zastrašit, zvolí vlasteneckého kandidáta Norberta Hofera, kterého rakouští „sluníčkáři“ připravili o zasloužené a jasné vítězství!

Rozhodnutí Ústavního soudu příjemně překvapilo mnohé odpůrce EU a vlastence z celé Evropy, osobně jsem čekal, že žalobu na neplatnost voleb rakouský soud zamítne, jako je to už tradičně zvykem u nás. Vzpomínám si, jak v České republice Nejvyšší správní soud a Ústavní soud zamítali stížnosti na volby i v případě, že se nějaké manipulace jednoznačně prokázaly s odůvodněním, že to nebylo tak rozsáhlé, aby to mohlo výsledek voleb ovlivnit.

Rakousko na rozdíl od České republiky je alespoň trochu právním státem a justice tam alespoň trochu funguje. Nyní jen můžeme doufat, že Hofer vyhraje, což bude další těžká rána pro EU, Angelu Merkelovou i české sluníčkáře.