Podle staré rašple Albright je Putin provokatér. Ale ona je 100 % odpovědná za vraždy

Už je to tu zase. Znovu a znovu. Bajky o ruské agresi v Evropě pokračují. Tentokrát si slovo vzala válečná štváčka a nestvůra v ženské podobě…

Balkánská řeznice, nelidská stvůra a odporná svině

Balkánská řeznice, nelidská stvůra a odporná svině

Tu nejnovější nám přinesla madam Albrightová při svém vystoupení na summitu NATO ve Varšavě. Stará vyšumělá kukuřice, která prakticky nikoho nezajímá. Nechápu jak může ještě dnes někdo zvát tuhle válečnou kreaturu na jakékoliv setkání. Její pověstná slova o přijatelné oběti co se týkala vyvražděného půl milionu dětí v Iráku musí zákonitě nahánět hrůzu i po těch letech.

gif-banner-havloidi

A tahle nastrčená figurka s českými kořeny dnes brojí proti Putinovi a proti Rusku. I ona zabředla do bahna, ze kterého nezná cestu ven. Já se jen prostě divím, že se jich někdo konečně nezeptá na tu evropskou Putinovu agresi. Chci hmatatelný důkaz o tom, že Putin je agresor a Rusko ohrožuje Evropu.

Můžou snad slova, která vysílá tato válečná štváčka, být oním důkazem aniž by přesně popsala jejich význam? Řekl jí někdo na cestě z letiště do hotelu a zpět jak vypadá současná situace v Evropě? Stará prodejná bába i nadále slouží sprostým zájmům. Zájmům o vyvolání války s Ruskem. Stále věřím, že to Putin ukočíruje a nenechá se vyprovokovat.

Ale celý svět vidí, kdo je v tuto chvíli agresor a kdo touží po milionech mrtvol. Každý kdo vidět chce, vidí jak se USA prostřednictvím podlých metod, jakou bezesporu bylo vyvolání občanské války v chudičké Ukrajině, snaží zatáhnout do války nejen Rusko, ale i celou Evropu. Občanské nepokoje uvnitř samotných USA jsou zlehčovány a zakrývány Ruskem a Putinem.

Nevěřím, že Američané, ti obyčejní lidé s problémy jako mají lidé po celém světě ještě věří své vládě a bajkám o zlém Rusku. Jenže co s tím? Oni se už jak vidno rozhodli. Další provokace proti Putinovi nazývají zbaběle odstrašením a ochranou míru v Evropě. To je mi vám taková prča.. Jediným kdo haraší zbraněmi jsou ti šašci z NATO. Připomíná mi to historky z dětství, kdy parta grázlíků zbila osamoceného kluka a pak společně tvrdili, že si začal, že jim ubližoval.

Potřebujeme zásadní změnu naší zahraniční politiky. Pokud k ní nedojde, staneme se i my obětí válečných choutek agresivních USA a NATO. Jsme součástí něčeho, z čeho jsme před sedmadvaceti lety vylezli a doufali, že už nikdy více.

Dnes je to mnohem horší. Tenkrát většina národa věděla, že jsme na špatné straně. Dnes nemalá část národa uvěřila planým slibům a podpořeni plnými regály nepotřebného zboží vztekle útočí na Rusko. Zaslepeni, omámeni a za čas nepotřební. Hlupáci, kteří netuší, že budou obětováni stejně jako ti, kteří odmítají přijmout lež o Rusku. Zamyslete se nad štvavým projevem nestvůry, pro kterou je lidský život jen překážkou v cestě za zrůdnostmi, a nebo nad rozvážným vystupováním prezidenta Ruska, Putina.


Sám moc dobře vím, že ti, kteří řvou nejvíce o pravdě, bývají největšími lháři. A tak Madlenka opět podporuje zvěrstva, která by se mohla odehrát tentokrát u nás v Evropě. A to vše jen proto, že pár hlupců ve vládách západního světa, nemá v sobě dostatek hrdosti a odvahy, postavit se další z řady americké agrese vůči světu.

Já jen doufám, že si to tentokrát ta banda válečníků za mír, svobodu a demokracii made in USA, řádně rozmyslí a stáhnou se pryč odsud. A klidně si můžou vzít s sebou na cestu ty vymoženosti co nám dopřávají. Včetně McDonalda a Coca-Coly.

Putin je pro mne vítězem už nyní. A to jen proto, jak při svém postupu a obraně Ruska, myslí i na evropské národy, které nechce jen tak bezhlavě uvrhnout do bolesti z válečné vřavy…


Zdroj: necenzurujeme.cz