Reakce konzervativců na Obamův pokus „odzbrojit“ Američany?

Druhý dodatek Ústavy USA zní: „Správně regulovaná domobrana je nutná k bezpečnosti svobodného státu, právo občana vlastnit a nosit zbraň je je nezrušitelné.“

Hitler Obama

Hitler Obama

Konzervativci mají podezření, že demokraté Barack Husajn Obama, Nancy Pelosiová a Harry Reid chtějí občanům zbraně odebrat. Mluvčí Kongresu Pelosiová nejdříve spustila kampaň za registraci neregistrovaných zbraní s odůvodněním, že „nechce občanům zbraně odebrat, pouze je zaregistrovat.“
gif-banner-havloidi

To je ovšem jen kamuflovaná politická propaganda k odzbrojení občanů. Dnes je mohou zaregistrovat, aby je zítra mohli zkonfiskovat. Kontrolou zbraní začali nacisté i komunisté. Oba tyranské režimy věděly, že bezbranní občané jsou občané zotročení. Komunističtí diktátoři by nemohli spáchat tolik zločinů, kdyby nejprve neodzbrojili své občany. Nacisté zabavili občanům zbraně díky tajné policii. Dokud občané budou vlastnit zbraně, levice nemůže úspěšně provést převrat a ovládnout Ameriku.

Americká revoluce byla úspěšná, protože průměrný občan vlastnil zbraň a chtěl se osvobodit od britského útlaku. Mnoho pastorů tehdy vyslyšelo volání po svobodě a šli do války proti Angličanům se zbraní v jedné ruce a s Biblí v ruce druhé. Mnozí naši praotcové tehdy padli na bojišti, abychom mohli mít druhý ústavní dodatek, kterého se nesmíme vzdát. Radikální levičáci v Kapitolu, kteří nás chtějí odzbrojit, jsou stejní, kteří prosazovali potraty a manželství osob stejného pohlaví. Dobře vědí, že po odzbrojení občanů by pro ně bylo snazší zavést policejní stát s vládou tyrana. Před takovým možným stavem dnes stojíme.

Podle statistik registrace zbraní problém kriminality neřeší. Zločinci si umí koupit zbraně na černém trhu. Na Havaji registrují zbraně přes 50 let a na kriminalitu to nemá žádný vliv. Ani v Kolumbijském okrese ani v Chicagu se nepodařilo pomocí dvacetileté registrace a zákazu ručních zbraní, loveckých zbraní nebo brokovnic nějak výrazně kriminalitu snížit. Naštěstí Nejvyšší soud zákaz zbraní v Kolumbijském okrese v červnu 2008 k nelibosti levičáků ve Washingtonu zrušil.


Proč chtějí vlády po majitelích zbraní registraci? Odpověď je jednoduchá. Má-li vláda registr majitelů zbraní, může kdykoli tyto zbraně zabavit. Levice touží po odzbrojení občanů, aby mohla přeměnit Ameriku v socialistický policejní stát bez opozice z řad občanů. Průzkumy ukazují, že Američané použili svou zbraň třikrát častěji k sebeobraně než ke spáchání zločinu. Levičáci a jejich média nechtějí debatovat o tom, jak vlastnictví zbraní zachrání ročně tisíce životů. Levicový tisk, Los Angeles Times, Washington Post, Chicago Tribune a New York Times jen zřídka zveřejňují příběhy, ve kterých se majitel zbraně zachránil před zločincem. Místo toho přinášejí mnoho zpráv o zabití, znásilnění a okradení pomocí zbraně. Zprávy o násilí jim pomáhají k většímu prodeji tiskovin a v kampani za zákaz nošení zbraní. Mnoha ženám se podařilo odradit útočníka jen vytáhnutím zbraně. Policie sama nestačí chránit občany před množstvím každodenních zločinů. Proto mají američtí občané Ústavou dané právo na osobní zbraň k ochraně sebe, své rodiny i svého majetku.

Levicová média často zveličují ojedinělá neštěstí při manipulaci dětí se zbraní. U dospělých k takovým nechtěným výstřelům dochází ještě častěji. Nedávno zahájil Obama svou propagandu tvrzením, že 90% zbraní, použitých mexickými drogovými zločinci bylo zakoupeno v USA. Reportéři z FoxNews, William La Jeunesse a Maxim Lott, zveřejnili zprávu, že pouze 17% zbraní mezi mexickými zločinci pocházelo z USA. Obama chce vynaložit stovky milionů dolarů na registraci zbraní a znemožnit obchodníkům prodávat osobní zbraň.


The Times Examiner, Franklin D. Raddish, 17.7.2016 | Zdroj: Blog autora