Islám je ďáblovo „náboženství“

Útoků v Evropě na lidi, na běžné lidi, nikoliv na politiky, vlády nebo ozbrojené složky státu obecně přibývají. Stačí jen poslední týdny: Nice, Würsburg, Mnichov… Vždy se najdou pisálci a sluníčkáři, kteří budou dokolečka tvrdit, že to nemá nic společného s islámem, že přeci v Nice zemřelo 30 muslimů.

Anonymous

Anonymous

Jenže to ten útočník nevěděl a neumím si představit, jak jede šílenec po ulici plné lidí a bude rozlišovat, jestli je někdo muslim nebo křesťan! Prostě zabil lidi bez ohledu na JEJICH víru, ale s ohledem na SVOJI víru. Ani ten útočník ve vlaku neřešil víru svých obětí, prostě máchal sekerou a vraždil.
gif-banner-havloidi

A v Mnichově se taky ten útočník (nebo jich bylo víc dle svědků i záznamů???) neptal před výstřelem: „Jsi muslim nebo křesťan nebo žid…“. Prostě střílel proto, že chtěl zabíjet. Tyhle tři útoky proti běžným lidem nesou jednoho společného jmenovatele: Byl to mladý muž, arabského původu, byť měl státní občanství dané země. Vždy to byl prostě Arab, vyznávající islám. A ne, že ne, jak se nám snaží média nabulíkovat. Nebyl to Francouz nebo Němec, ale vždy přistěhovalec marockého, afgánského či pakistánského nebo iráckého původu, který v dané zemi získal občanství. A vždy jde o osobu, která je frustrována evropskými zvyky a zákony, protože těmito zvyky a zákony pohrdá!

Přestanou už nám konečně média a evropští politici lhát? Budou stále obalovat do lživého multikulturního obalu pravdu? Nejhorší na tom je, že kecy a vzletnými proslovy se útoky nezastaví a vyjádření soustrasti rodinám obětí politiky EU jim ten život nevrátí a ani neodradí další útočníky arabského původu od páchání dalších útoků a atentátů. Slabosti politikům EU se jen smějí a sami vidí tu slabost a srabství do nebe volající. Nejhorší na tom je, že podobnými způsoby může zaútočit jakýkoliv muslim a je úplně jedno, zda jde o muslima již v Evropě žijícího nebo o muslima, který se sem dostal s várkou imigrantů.


Islám je fanatické náboženství. Je o nesnášenlivosti, o pocitu nadřazenosti a o krutosti. Je to zakrnělé, zapouzdřené středověké náboženství ďábla, které odmítá jakýkoliv vývoj a modernizaci dle nejnovějších poznatků. Nelze čekávat žádný posun k lepšímu, protože sami muslimové, a hlavně jejich duchovní imámové to nechtějí a přímo zakazují, odvolávající se na středověký Korán.

Ideologicky je islám skutečně srovnatelný s nacismem či komunismem. Islám není o toleranci, svobodě a lásce. Naopak: je o netolerování čehokoliv, co nemá povolení v Koránu, neuznává svobodu jedince, ale pouze podřazenost a loajálnost a hlásá nenávist ke všem, kteří islám nevyznávají! Muslimové sem nejedou kvůli práci nebo na návštěvu. Nechtějí poctivě pracovat a nechtějí se chovat jako hosté na návštěvě, kde by měli dodržovat práva a přání hostitelů. Jsou zde nebo sem jedou proto, aby si násilím vymohli to, na co mají dle svého Koránu nárok a co ve své původní vlasti nemají a nikdy mít nebudou! Pohrdají Evropany a evropskými zákony a dodržovat je nebudou! Tohle bychom si měli všichni bez výjimky uvědomit.

Křesťanství se vyvíjí už 2000 let a také si prošlo temným obdobím. Islám se věkem pohybuje v našem středověku a tomu odpovídá i styl tohoto náboženství. Problém ale je, že islám se takto chová prakticky od svého začátku dodnes. Není tam žádný posun k lepšímu. Jenže svět nemá čas čekat, jestli se islám dokáže za nějakých dalších 600 let polidštit. Svět (a nejen ten křesťanský či židovský) se musí bránit, protože jinak nepřežije.

Bohužel, bude se muset začít přistupovat ke každému muslimovi jako k potencionálnímu teroristovi a omezit počet muslimů v Evropě. Jenže současné evropské špičky to nechápou. Divím se, že Hollande a Merkelová jsou ještě ve svých funkcích, že už dávno nevolají národy obou zemí po jejich urychleném odvolání z funkcí.


Zdroj: marps.cz