Vlastizrada je prostě politicky korektní; Kritika a trest pro vrahy, tak to je nepřípustné

Evropský Západ vede dnes neuvěřitelná banda hochštaplerů, od reality zcela odtržených korytářů. Je jasné, že v tomto směru ČR kapitalismus již „dohnala a předehnala“. A přesto se na za našimi hranicemi občas objeví politický výlupek, při jehož vystoupení i otrlý český posluchač jen stěží popadá dech. Třeba takový bavorský policejní šéf Justus Andrä.

Svatopluk Otava

Svatopluk Otava

Tiskovka – umění „korektního“ lhaní

Jeho tisková konference „osvětlující“ pozadí bestiálního islamistického vraždění muslimského fanatika v Mnichově byla neskutečnou bažinou mlžení podstaty džihádu, jenž proti Evropanům vede muslimský svět. Bavorskou policii totiž ani ve snu nenapadlo věnovat se jasné, horké a i pro laika snadno viditelné islámské stopě. Naopak. Vlastně ani tímto směrem vyšetřovat nezačala.
gif-banner-havloidi

Zato se při prohlídce vrahova bytu zaměřila na hledání indicií, které by jí „korektně“ umožnily vyrukovat s teorií o „příklonu k násilí“, či „psychické labilitě“ vraždícího monstra. Dotazy krotkých německých žurnalistů se v rámci takto nastaveného diktátu rovněž nesly ve stylu kalení vody a opíjení posluchačů, diváků či čtenářů rohlíkem. Na jednoho z té žumpy smrdutě dýchla domácká atmosféra českých médií.

Takže jsme se nedozvěděli, zda se příkladně šíitský fanatik ve své „integrované“ rodince náhle posunnil nebo zůstal věrný šíitskému výkladu Koránu a vyslal tak Evropě jasný vzkaz, že v nenávisti vůči křesťanům šíité i sunnité jedno jsou, ale vyložených konin bylo v podání bavorského „Tuhého“ k mání dost. Například „objevný“ nález literatury, jež svědčí o „nepochopitelném“ příklonu nešťastné, citlivé, integrované dušičky k násilí. No, ono totiž páchat vraždění civilistů bez jakéhosi „příklonu k násilí“ snad ani nejde, či ano?

Nikoho se též nenapadlo zeptat, zda si s paralýzou občanského života způsobenou jedním jediným krvežíznivým nájezdníkem německá policie do budoucna hodlá opět popasovat manévry 2 300 příslušníků horečně těkajících policejních sborů posílených o rakouské kolegy. To vlastně nebylo potřebí. Politické i policejní elity se v tomto duchu vyjadřují od Paříže po Berlín (i Prahu) jasně.

Jaká vlastizrada, když v Evropě už nemáme vlasti?

-Je to tak, jak to je a my vás, milí občané před hrdla podřezávajícími otrokáři ochránit nedokážeme. Smiřte se s tím. Ani slova omluvy nebo sebereflexe, žádná snaha o narovnání nepřirozeného stavu signalizujícího aspoň pokus o nápravu vlastních chyb. Žádný náznak pudu sebezáchovy, kromě sobězachování svých vlastních pohodlných seslí. Prostě – vlečeme vás do otroctví, ale platy máme krásné…., vlečeme vás do otroctví, ale když je to přece tak „korektní“…., vlečeme vás do otroctví, ale vlastizrádci nejsme, poněvadž vlasti a národy už zkrátka nejsou….

Svět snad ale dosud nepatří křivým muslimským šavlím nesoucím multikulturní „osvětu“ a „sbližování“. Evropa snad aspoň z části není ochotna podmanit se imámům havlíkům a sobotkovským poseroutkům…! Nicméně je nikoli za pět minut dvanáct, ale za pět vteřin…!