Sexuální útoky vetřelců stále pokračují. Jak dlouho budou Němci útoky muslimských prasat trpět?

Má vás to probrat, když v jednom týdnu zaútočí dva vražední magoři. Jeden ve vlaku se sekyrkou, druhý v nákupním centru s puškou. Oba ještě teenageři. Oba z muslimských rodin. Oba řvou Allahu Akbar. Ale motivy prý nikdo netuší.

Ficki Merkel

Ficki Merkel

Ale vlastně o nic moc nejde. Jak levicové eurohujerské elity tvrdí, naši západní sousedé se pouze musí prostě naučit žít ve strachu. Ve strachu s terorismu. Jakože Evropa už to vzdala. Ámen.
gif-banner-havloidi

Merkelová, Hollande a další jen dál chladně a mechanicky pronášejí kondolence. Možná mají ve svém PR týmu specialistu jen na ně. Na pohřební řeči, na vyjadřování účasti a jak je Německo „hluboce zarmouceno“.

Nic, vůbec nic se nezmění. Je tady sobota a člověk si musí říct, co asi přijde příští týden. Kdybych ale já byla prostým německým občanem, mnohem víc mě znepokojuje jiná věc. Mnohem víc by mě sralo, jak roste počet sexuálních útoků, které policie neřeší vůbec, případně po vleklých soudech odejde grázl od soudu s podmínkou. Takhle se pak hezky vysmívají na kameru.

Jen pro představu. Mapku, kterou vidíte napravo, zpracovali aktivisté na základě policejních hlášení za první dva měsíce roku 2016 na německém území. Jde o sexuální násilí, kterého se měli dopustit migranti. Pozdější data jsem takhle přehledně nezaznamenala. Přehledný soupis zločinů najdete zde.

Nejnovější útok, který ale už asi neměl čím zatřást, Němci si tak nějak zvykli. Nový sexuální útok (fakt nejde napsat poslední), tak ten se stal ve Stuttgartu. Ve středu pět dívek ve věku 10 až 14 let nahlásilo obtěžování muži arabského vzhledu ve věku 20-30 let. Policejní mluvčí potvrdil, že násilníci pocházejí z azylového centra.

Nevím honem, jestli napsat děvčatům, nebo dětem… Prostě obětem byly strženy oba díly plavek, byly hrubě osahávány. O jednu z nich si chlápek ke třícitce otíral ztopořený penis. Více ZDE.

Nutno dodat, že azylanti mají volné vstupenky do bazénu zdarma, je to jeden z benefitů, které jim Německo velkoryse poskytlo. Jak skvělý nápad.


Aby bylo jasno, já se teď neptám, co s tím udělá Merkelová a další politické špičky. Je zcela jasné, že ti kromě planých tlachů neudělají vůbec, vůbec nic. Chci vědět, kdy toho bude mít plné kecky obyčejný Němec, který doteď držel hubu a krok a kýval, že ano, to zvládnou… Jak tohle můžou dopustit? Jejich dcery, neteře, vnučky?

Od silvestrovských sexuálních útoků a znásilnění, které zatřáslo nejedním sluníčkem, se vůbec nic nezměnilo.

Tedy, pardón. Skoro nic. Kolínská primátorka moudře radí, že se ženy mají držet od násilníků na délku paže. A ještě také pro zmatené migranty vytvořili edukační stránky o sexu.

Znovu se ptám: Jak dlouho tohle hodlají Němci snášet? Pod komentáři v zahraničních médiích se stále dokola opakuje jedna věta: Občanská válka je na spadnutí. A z toho hodně mrazí…


Zdroj: Blog autorky