Muslimové povraždili již 500 Evropanů, což tak použít kolektivní vinu, jako Olympijský výbor na Rusko?

Ano, takové bude přibližné celkové číslo když sečtu atentáty v Madridu, v Londýně, Paříži, Bruselu, Nice a v neposlední řadě také včerejší střelbu v Mnichově. Přesto se nabízí hříšná myšlenka, že není muslim jako muslim…

Jiří Hermánek

Jiří Hermánek

On, samozřejmě, také není křesťan jako křesťan a to mezi křesťany počítám i ty, kteří „v Boha nevěří“. Sám, pokřtěný katolík jsem na rozpacích. Na nějakého šedivého pána na oblacích moc nevěřím, ale v hodnoty, které křesťanství představuje, ano.
gif-banner-havloidi

Václav Klaus měl skoro vždy pravdu a když neměl, tak na jeho slova stejně došlo. A jedna z jeho zásad byla, o peníze jde vždy až v první řadě. A pokud se podíváme na muslimskou komunitu v Západní Evropě, tak zjistíme, že to tak opravdu je.

Pokud si otevřeme odkaz https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C4%9Bmeck%C3%A9_kolonie, tak zjistíme, že Německo sice nějaké kolonie mělo, ale podstatně méně významné než Anglie a Francie. A podle toho se také odvíjela historie po 2.světové válce.

Německo bylo nejen rozbité, ale také mu zoufale chyběly pracovní síly. A tak je tedy importovalo a to převážně z muslimského Turecka. Dodnes si pamatuji piktogram na pánském WC v berlínské továrně Siemens. Ukazoval, jak správně srát na evropské záchodové míse. Ne, jako na turecké Entropě.

A to už je víc než padesát let, co tato invaze tureckých Gastarbeiterů začala a velmi mnozí Turci se v Německu usadili a pokud páchají nějakou kriminalitu, tak spíš takové ty vraždy pro čest rodiny, kdy zkrátí život neposlušné dceři a sestře, aby se netahala s „bílými“.

Zcela opačně jsou na tom Francie a Anglie, tedy Velká Británie. To byly významné, ba dokonce nejvýznamnější koloniální mocnosti a kolonie vlastně tvořily základ jejich blahobytu. U Velké Británie to byla především Indie a u Francie Alžírsko.

A kdo teď dělá v této části světa největší rotyku? No přece přistěhovalci ze Severní Afriky a z bývalé Indie, což zahrnuje jak Pákistán, tak i Bangladéš. Ti většinou nepřišli do Evropy jako kvalifikovaní Gastarbeiteři (i práce dělníka může být a je velmi kvalifikovaná), ale jako lepší žebráci.

Přežívají ve „vyloučených lokalitách“ na podpoře, málokdo z nich má pořádnou práci a tak je tato skupina muslimů daleko nebezpečnější, než sociálně integrovaní Turci v Německu, i když v Turecku je muslimů 99% a Erdogan ještě přitvrdí.

Mluvím jako nějaký „pitomý socialista“, ale kořeny všech těch atentátů budou sociální. Protože mezi takovými nespokojenci se skvěle verbuje a oni velmi snadno podlehnou islámské propagandě.


A neuvěřitelné je, že Evropa jednak odhalila svůj měkký podbřišek, který nedokáže hájit (Schengen) a hlavně, že „šéfová“ nejvýznamnější evropské země podlehla nesmyslnému sebeklamu, že je dobré přijmout co nejvíce uprchlíků.

Včera ji za to „Němec s iránským pasem“ vystavil první účet. „Pouhých“ 9 mrtvých. Ale na to, že střílel jen z automatické pistole „dost dobrý vražedný výkon“.

Příští vykořenění atentátníci v Německu to vezmou již více z gruntu, aby se vyrovnali bilanci z Francie, Belgie, Velké Británie a Španělska.

Kdysi kdosi napsal: Nikdy nedůvěřuj ženě, která nevychovala žádné dítě. Ani svoje a ani osvojené. Ale to na hodnocení nestačí. Ještě by tam mělo být: A nedůvěřuj bývalé funkcionářce Německého socialistického svazu mládeže (FDJ).


Zdroj: Blog autora