Homofil, pedofil, nekrofil se hlásí o svá sexuální práva

Pedofilové chtějí stejná práva jako homosexuálové. Nizozemský soud jim dal za pravdu. Ráda bych věděla jestli onen soudce nepatřil také k nějaké nádherné menšině.

Dětská oběť výchovy deviantních buzerantských prasat | reprofoto: youtube.com

Dětská oběť výchovy deviantních buzerantských prasat | reprofoto: youtube.com

Pedofilové chtějí stejná práva jako homosexuálové. Nizozemský soud jim dal za pravdu. Ráda bych věděla jestli onen soudce nepatřil také k nějaké nádherné menšině.
gif-banner-havloidi

17. května před třiadvaceti lety začal útok na tradiční rodinu. Světová zdravotnická organizace bez většího zájmu veřejnosti odebrala homosexualitu z klasifikace nemocí. V roce 2006 Evropský parlament den boje proti homofobii.

Holandský politik a homosexuální aktivista Boris Dittrich, který je otcem jednopohlavního manželství přišel s dalším bezva nápadem. Bude se povolovat manželství o více členech.

Podle jejich tempa uznávání divných vztahů se začnou bránit nekrofilové, protože oni nikomu neubližují když przní mrtvého. To je naprosto nechutné, a žádný psychicky zdravý člověk nebude vykonávat soulož na mrtvém těle. Nebo statný chlap ve středním věku zahoří láskou k 10-letému chlapce a pojme ho za manžela. Co na to řekne ten klučina asi nebude nikoho zajímat, protože se to stane normální, tak jako jsou dětské nevěsty u muslimů. Že nevěsta zemře o svatební noci na protržení orgánů je jaksi vedlejší. Začátkem dubna se Holanďané pochlapili a na soudě uznali, že legalizaci pohlavního styku mezi dospělými osobami a dětmi nemůže být trestně stíhána, neboť nepředstavuje riziko pro rozkol společnosti. Tak a je to.

Dva kanadští psychologové prohlásili, že „pedofilie je stejná sexuální orientace jako homosexualita. Pedofilie se nedá vyléčit ani zmírnit žádnou terapií či léčebným postupem. Stejně se snaží, aby byla pedofilie vyškrtnuta ze seznamu mentálních chorob stejně jako kdysi homosexualita.

Homosexuálové přijdou bratrsky na pomoc pedofilům, protože podle výzkumů se potvrzuje, že velká část homosexuálů preferuje styk s ohodně mladším partnerem. Neříkám že přímo dítětem, ale 18 -letí prostituti jsou ti nejžádanější. To je prostě fakt. Velká část pedofilů zneužívající děti bývá z velké většiny i homosexuální a to nejde omluvit ani zamlčet. Stačí si vyhledat data znásilněných malých chlapů. Jsou to muži, co tento čin provozují a je mi z nich špatně. Žádnou svobodu, ale vykastrovat. To je nejlepší metoda.


Sexuálních úchylek je takové množství, že jsem nevěřila vlastním očím. Od pojídání mrtvých, přes mazání výkaly a dalšími nechutnostmi jsem vybrala jen tyhle tři. Co kdyby se takto postižení lidé rozhodli bojovat za svoji menšinu a uznání „normálnosti“? Pak se pánové mohou dočkat, že jim může někdo rozdrtit varlata a bude to bezva (BULL BUSTING – Mučení varlat – nejčastěji drcení či mačkání). Nebo nás může někdo beztrestně okusovat (DERMATOFAGIE – sexuálně laděná chorobná touha jíst lidskou kůži), protože ho vzrušuje jíst lidskou kůže. Nejhorší by bylo kdyby se u soudu dokázalo, že pedosatisté (PEDOSADISMUS – sexuálně motivované týrání dětí) jsou v podstatě normální a když utýrají dítě k smrti, tak no co, vždyť i tahle menšina má právo na svobodu v sexu a potažmo zajímavém manželství.

Seznam všech úchlek: Až je všechny povolí, tak všichni ti -filové vylezou z děr a budou se domáhat dalších a dalších práv a my obyčejní -fobici ( trpíme homofobií, pedofobií, nekrofobií a dalšími „nechutnými chorobami) budeme pořád duševně nemocní, protože slovo FOBIE ze slovníků nemocí nevymizí. (ZDE).