Erdogan je idolem všech skupin islamistů, protože ukázal, že demokracií a Evropu lze porazit

Kdo z řad evropských muslimů podporuje Erdogana? Ukazuje se, že jsou to právě ti, kteří nechtějí se integrovat, ale islamizovat Evropu a pak samozřejmě i stoupenci Islámského státu. Ukázkou je to i demonstrace z Rakouska …

Prašivý pes Erdogan se demaskoval

Prašivý pes Erdogan se demaskoval

Prohlížel jsem si fotografie demonstrujících stoupenců Erdogana z Rakouska a co nevidím, jeden nese vlajku Islámského státu a prsty má sevřené do symbolu islamistů.
gif-banner-havloidi
Upozorňuji, že tohle je demonstrace podpory před 3 roky a co od té doby udělali v Rakousku proti těmto islamistům? Nic. Dále si demonstrují podporu svému idolu Erdoganovi, Jak píše Eurabia.cz: „Alahu Akbar!“ a „Ulice patří nám!“, vyřvávali rozparáděné turecké masy např. v centru Vídně. Zdroj.

Podívejte se sami kdo už před 3 roky v Rakousku demonstroval:

Takto sevřené prsty jsou symbolem Islámského státu, ukázka fotografie jednoho z vrahů IS se stejným symbolem sevřených prstů. Kvůli brutalitě jsem z tohoto snímku odmazal uřezané hlavy lidí, kterými se tento islámský vrah chlubil:

Erdogan se těší oblibě a podpoře od všech hlavních skupin islamistů, ti v jeho případě zapomínají na své rozepře a podporují ho. U nás se Erdogan těší podpoře například slovenských muslimů z Islámské nadace na Slovensku či Muslimské obce v Praze, které zveřejňují jen pozitivní texty o jeho osobě. Podporuje ho i známy český konvertita k islámu a radikál Jan Hamza Velička.

Komentátor BJ z webu Eurabia.cz k celé věci trefně dodává:

Zajímavá je jedna věc. Mnohým politikům není jasné a nejde do hlavy, jak to, že když dali Turkům německý pas a občanku, nestali se z nich diciplinovaní Němci. Ba se toho ještě mnozí stále domáhají či nadějí. Je otázka, zda takové politiky poslílat pro odpověď k sociologům nebo rovnou k psychiatrovi. Už jen pouhý selský rozum napoví, že vydáním občanky Turkovi, Afghánci či Syřanovi nezískáte nového disciplinovaného Němce, nýbrž máte tady Turka, Afghánce či Syřana s německou občankou.Zdroj.

Po internetu koluje fotografie tureckého vojáka, který povstal proti islamistům a kterému stoupenci islamistického prezidenta Erdogana uřezali hlavu.Další zpráva popisuje, jak jeden z islamistických stoupenců Erdogana řval, že přišel podpořit prezidenta proti sekularistům.


Pro islamisty se stal Erdogan symbolem člověka, který dokázal vést své věrné tak dobře, že porazil Západ a Evropu a postupně navrací Turecko zpět do lůna islámu a likviduje evropské hodnoty ve prospěch návratu k islámským principů, a zákonům. Bohužel je to i hlavně díky neschopnosti dnešních představitelů a odborníku z Evropy, kteří sice se neustále chlubí, jak jsou moudří a chytří, kolik vystudovali univerzit a na kolika stážích byli a nakonec je převeze průměrně inteligentní Erdogan a oni ještě nejsou ochotni přiznat svou chybu a dál se naparují.

Proto nečekám, že by se něco změnilo v sebevražedném kurzu a politice dnešní Evropy, naopak se bojím, že to bude ještě horší ….


Zdroj: Blog autora