Nesmíme si zvyknout na naše vraždění muslimskými vrahy

Mainstreamová média a přiblblí politici, politolgové a novináři nás po několika vražedných útocích v Německu přesvědčují: „Útoků bude sice přibývat, ale musíme si zvyknout!“

Anonymous

Anonymous

A proč si máme zvykat na vraždy??? Nechceme si zvyknout, ale chceme proti těmto extrémům bojovat, bránit se jim!  Ano, vraždy byly, jsou a budou. To se nezmění. Ale NIKDY nám politici a novináři neříkali, že si MUSÍME zvyknout. Vždy tyhle kruté trestné činy odsuzovali! Doba se změnila a prostě si musíme na tohle zvyknout. Kde je právo a spravedlnost? Fajn, přestaňme rozlišovat vraždy podle rasy, náboženství nebo národnosti. Měřme stejným metrem všem. Pojmenujme vraždu vraždou bez dalších synonym. Hlavně si ale přestaňme hrát na humanisty a rozlišovatele podle jakýchkoliv kritérií. Někdo někoho zavraždí? Jsou jasné důkazy? Tak jasné, že je vyloučený justiční omyl? Tak samozřejmě šup s ním do lochu, natvrdo, na doživotí. Vrah nemá právo být propuštěn za 10, 12, 15 let. Ten vrah, který si vše naplánoval dopředu. Justice a ozbrojená moc má prostředky na to, aby zjistila, zda šlo o zabití (z nedbalosti, z pominutí mysli atd.) nebo zda šlo o vraždu z úmyslu. Neúmyslná vražda NEEXISTUJE! Neúmyslné je POUZE zabití! Voják taky zabíjí, nepřátele, ale není vrah!

Vrahové jsou třeba ti, co provedli největší teroristický útok v dějinách lidstva – ne, fakt to nejsou nějací „muslimové“ jejichž zcela nepoškozené pasy se nalezly na totálním zbořeništi WTC v půlce září 2001. Jsou to ti, kteří svrhli jaderné bomby na Japonsko v srpnu 1945, kdy zahynulo ihned při výbuchu více než 155 tisíc lidí – 80 tisíc v Hirošimě a 75 tisíc v Nagasaki.

Hirošima, 6. srpna 1945
V čase 8:15, jak bylo plánováno, byla první atomová bomba známá jako „Little Boy“, naplněná 60 kilogramy uranu 235, shozena z letadla a 57 sekund padala k předurčenému místu exploze ve výšce asi 600 metrů nad městem. Díky bočnímu větru nebyl zasažen cílový bod most Aioi, ale výbuch nastal nad 240 metrů vzdálenou klinikou Shima Surgical. Výbuch byl rovnocenný asi 13 kilotunám TNT (54 TJ). (Zbraň U-235 byla považována za velmi neúčinnou, štěpení proběhlo pouze u 1,38% materiálu). Rádius celkového zničení byl asi 1,6 kilometru s následným požárem v okruhu 11 km². Američané odhadovali, že 12km² města bude zničeno. Japonské úřady určily, že 69% budov bylo zničeno a dalších 6-7% poškozeno.70 000 – 80 000 lidí, neboli 30% populace Hirošimy, bylo zabito okamžitě, dalších 70 000 podlehlo svým zraněním. Přes 90 % doktorů a 93 % zdravotních sestřiček v Hirošimě bylo zabito nebo zraněno – většina žila v centrální oblasti, která utrpěla největší škody. Ačkoliv USA shazovaly ze vzduchu letáky k upozornění civilistů ve 12 různých japonských městech, obyvatelé Hirošimy nedostali žádné oznámení o atomové bombě.

Nagasaki, 9. srpna 1945
Asi v 7:50 hodin japonského času byl v Nagasaki vyhlášen letecký poplach, ale byl odvolán v 8:30. Když byly v čase 10:53 zahlédnuty pouze dvě B-29 Superfortress tak Japonci zřejmě předpokládali, že letadla jsou pouze na průzkumu a v dalším alarmu nepokračovali.
O něco později v 11:00, The Great Artiste, podpůrná B-29 pod vedením kpt. Fredericka C. Bocka, shodila přístroje napojené na tři padáky. K přístrojům byl připojen nepodepsaný dopis pro prof. Ryokichiho Sagane (jaderného fyzika z univerzity v Tokiu, který studoval spolu s třemi vědci zodpovědnými za atomovou bombu v Kalifornské univerzitě Berkeley) nutící říct veřejnosti o nebezpečí spojené s těmito zbraněmi hromadného ničení.
V 11:01, o minutu později, se v mracích na Nagasaki objevila „trhlina“ dovolující bombometčíkovi kpt. Kermitu Beahanovi zahlédnout požadovaný cíl. Bomba „Fat Man“, obsahující 6,4 kg plutonium-239, byla shozena do městské průmyslové části, přesně v polovině cesty mezi Mitsubishi Steel a Arms Works na jihu a Mitsubishi-Urakami Ordnance Works (závody pro výrobu torpéd) na severu. 43 sekund padala k předpokládanému místu exploze ve výšce asi 469 metrů nad městem. Bomba však dopadla téměř o tři kilometry dál, než bylo očekáváno – výbuch tak byl omezen v údolí Urakami a hlavní část města ležící v kopcích byla kryta. Následná exploze byla rovna asi 21 kilotunám TNT (88 TJ). Exploze vyvolala teplotu odhadovanou na 3900 °C a vítr o odhadované rychlosti 1005 km/h. Japonská zpráva popisuje bombardování Nagasaki jako: „hřbitov bez náhrobního kamene“. Obětí zabitých okamžitě se odhaduje v rozmezí 40 000 – 75 000. Celkový počet úmrtí se do konce roku 1945 odhaduje na 80 000. – Zdroj Wikipedie

Ne, nechceme si zvyknout na vraždy! Ať jsou prováděné kýmkoliv – vyšinutý jedinec, muslim, černoch, běloch, asiat, racionálně uvažující jedinec s touhou se pomstít společnosti. Vražda je vždy hnusný čin, který je nutné potrestat a nikoliv omlouvat jakýmikoliv rádoby „ušlechtilými“ cíly.  Vrahové musí být potrestáni nebo zastřeleni, pokud se nechtějí vzdát, drží rukojmí atd., Pokud umí speciální jednotky ve spojení s výzvědnými službami najít a zneškodnit nepřítele nebo strůjce atentátů a to rychle, jak je to možné a bez jakýchkoliv „humanistických“ keců, tak to je cesta, kterou mají jít civilizované země! Čím rychleji zneškodní šmejda, tím rychleji a hlavně účinněji zabrání dalším útokům.  Proti násilí a zlu lze bojovat JEN A POUZE větším násilím a zlem – jiná cesta nevede. Jen tím se vymýtí terorismus. Když budou totiž teroristé vědět, že po spáchání vražd nastoupí speciálové z armády a do jednoho je nekompromisně zlikvidují (nezajmou, ale zastřelí!), tak si to sakra rozmyslí. Bude jich houfně ubývat. Dostanou strach!


Bohužel to laikům nedochází a ví to fakt jen speciální armádní a policejní jednotky.  Proto existují pomatenci humanistického zaměření, kteří budou boji proti terorismu házet klacky pod nohy.  Sluníčkáři, kteří si myslí a doufají, že vrahy a teroristy převychovají třeba pěstováním květin neb vyšíváním ubrousků. Pomatenou mysl nelze převychovat či změnit! Proto jsou pomatenci i v parlamentech a vládách, mezi současnými politiky.  Bohužel jde v drtivé většině o sraby a slabochy. A tahle množina srabů nám bohužel vládne…

Možná se ozvou takoví pomatenci, kteří budou tvrdit: „Proč to těm speciálním jednotkám trvá, než naleznou vraha nebo teroristu?“ Houby jim trvá, tyhle drbany a šmejdy mají pod dohledem od první chvíle a kdykoliv je můžou okamžitě sejmout – jen k tomu musí dostat přímý rozkaz! Tohle tihle pomatenci neví, většina z nich totiž nebyla ani na vojně, ani nesloužila u bezpečnostních nebo armádních složek. A kdo sloužil u těchto složek, tak ví, že většina podobných rozkazů prochází velkým kolem, kde se k tomu vyjadřují generálové, co nikdy ve válce nebyli nebo politici, kteří o problematice ví prd! Až se tihle „nevojáci a neznalci“ vyjádří, teprve potom může velitel vydat rozkaz a to někdy trvá i léta. Není tedy chyba ve speciálních jednotkách, ale jen a pouze v politice!


Zdroj: marps.cz