Mačeta, sekera,nůž, pistole, samopal, bomby

To jsou hračky nebohých, depresivních muslimů. Měli bychom jim podle vzoru Ježíše Krista odpustit a sami si nechat ustřelit hlavu, aby našim depresivním nebohým migrantům nevznikla duševní újma. Tak nějak si to páni politici představujete?

Hnusná tlama Erdogan

Hnusná tlama Erdogan

To jsou hračky nebohých, depresivních muslimů. Měli bychom jim podle vzoru Ježíše Krista odpustit a sami si nechat ustřelit hlavu, aby našim depresivním nebohým migrantům nevznikla duševní újma. Tak nějak si to páni politici představujete?

Je docela zajímavé, že v depresi dělají úplně jiné věci než my. Oni v depresi souloží s kozou, kamenují ženy, polévají je kyselinou, hromadně je znásilňují, vyřezávají dělohy a docela se baví nad zkrvavenými mrtvolami. Docela velkou zábavou se stalo řezání hlav všem, co se jim nelíbí a hlavně neuznávají jejich Boha a pedofila Muhamada.

Ona je to vlastně deprese co posadí muslima do kamiónu a nutí ho jezdit přes lidi sem a tam, ona je to deprese, co mu dá jakoukoliv zbraň a našeptá mu:

„Běž a zabij ty nevěřící psy, protože to nejsou lidé. Čím víc jich zabiješ, tím větší bude tvoje sláva po smrti.“

Pro pořádek co je to ta deprese

K základním tělesným příznakům náleží nechuť k jídlu a související ztráta na váze, zácpa a nezájem o sex. Nic tu není o chuti střílet a vykonávat hromadné popravy. Zájem o sex je enormní a to v depresi není možné. Mezi hlavní psychické příznaky patří smutek, plačtivost, snížené sebevědomí, pocit beznaděje a neschopnost radovat se. Typická je váhavost, nerozhodnost a neustálé omílání určitých myšlenek. Oni mají sebevědomí, ale co nemají je svědomí.

Navíc klinická deprese vás uvede do stavu v leže a vstát je problém. Už vidím jak se takový depresista připravuje rok na nějaké vraždy. Lžou nám i když už je to zbytečné, protože útoků je tolik a množí se a budou se množit. To je realita na kterou někteří ukazují už roky a kterým se kavárna a sluníčka vysmívají a vybízejí nás k odstranění fobie z migrace a dokonce by byli rádi, kdyby každá rodiny přijala nějakého toho muslima, jak nám nabízí pan prof. Kohout a který ještě pořád nemá doma ani jednoho mrňavého Somálce či Eritrejce.

Docela mne pobavil, nebo spíše rozčílil p. Bělobrádek se slovy, že naše české ženy budou mít v budoucno potomky právě s těmito krasavci, co kopou do žen jak do hadru. Doporučuji mu napřed to vyzkoušet doma a půjčit jim na chvilku vlastní manželku. Stejně tak mám velmi negativní názor k herečce Žilkové která naznala, že jsou to jen mladí chlapci, co mají své potřeby. Docela výstižné. Jen by měla vědět jakou jsou to potřeby.

Konečně otevřete oči a věřte, že se chystá genocida Evropanů a v podstatě už začala. Turci v Německu volají po připojení k jejich mateřské země a z Německa udělali svoji kolonii. Mají svého Vůdce Erdogana a ten je vede cestou válečnou. Právě chystá masové hroby pro všechny, co se pro jeho diktatuře vzbouřili.

Erdoganova čistka

Zatýkání po nepovedeném vojenském puči v Turecku stále nekončí. Se zatčenými údajnými pučisty se zachází velmi krutě a v rozporu s lidskými právy. Podle portálu PRI bylo také ze svých míst vyhozeno téměř 50 tisíc lidí. Své místo muselo také opustit 15 tisíc pedagogických pracovníků, licence byla odebrána 21 tisícům soukromých učitelů a vyhozeno bylo na 1500 děkanů. To podle portálu PRI vzbuzuje nejvíce otázek, protože učitelé se velmi pravděpodobně převratu neúčastnili. Podle portálu BBC bylo také zatčeno 6 tisíc vojáků a vojenského personálu, včetně 20 generálů, 9 tisíc policistů muselo opustit svá místa, třem tisícům soudců byla pozastavena činnost a vyhozeno bylo více než 250 členů štábu premiéra Binali Yildirima a 1500 zaměstnanců ministerstva financí. [zdroj]


Vzpomínáte na Kaddáfího?

Muslimové ovládnou Středomoří a zaútočí na Evropu, varoval Kaddáfí před islamisty. Libyjský diktátor Muammar Kaddáfí před pěti lety Evropu varoval, že ji po revoluční vlně zvané Arabské jaro čeká invaze radikálních islamistů.

V únoru vypuklo povstání a povstalci dobyli Kaddáfího sídlo Báb al-Azízíju, aniž by nalezli samotného diktátora. Byl stíhán Mezinárodním trestním soudem kvůli obviněním ze spáchání zločinů proti lidskosti. 20. října 2011 byl dopaden skupinou povstalců, lynčován a poté zastřelen.

Vzpomínáte na Saddáma?

Podílel se na změně zahraniční orientace z tehdejšího Sovětského svazu na USA. Nakonec byl Husajn sám strůjcem svého pádu. Masakrování Kurdů, válka s Íránem, obsazení Kuvajtu a zbrojní program ho připravily o přízeň zejména Spojených států.

Saddám zřejmě nevěřil, že USA naplní hrozby a Irák v březnu 2003 napadnou, jakkoliv byly záminky Washingtonu pro úder sporné. Bagdád padl 44 dní po invazi. O pár měsíců byl skrývající se Husajn zadržen, souzen a nakonec rychle popraven.

Milí Američané. Co teď uděláte s Erdoganem, který se chová naprosto stejně jako ti dva mrtví diktátoři.


Zdroj: necenzurujeme.cz