Lidé u televize promarní i čtvrt života. To už musí mít parádně vymytý mozek

Tedy, pokud bych bral průměrnej věk sledování televize 70 let, pak lidi protelevizujou 11,2 – 17,5 roku života. Když kouknu z okna, tak sousedům svítěj většinově telky od 18 do 24 hodin, některé i do 0,3h druhého dne.

Hovno v ČT

Hovno v ČT

Nechápu to. Čtyři až devět hodin denně čumět na bednu, nemluvit, nic nedělat. Já tedy z „donucení“, abych věděl, co nám zase ČT lže, kouknu denně na zprávy, ale až pozdě večer, ze záznamu. Když je tenis nebo fotbal, kouknu v PC taky. Nemám placku, ale starou klasickou Sonku 72 cm, kartu Freesatu jsem oživil jen kvůli přítelkyni. Jsem noční pták, vstávám pozdě, nejdřív v deset, někdy se omylem probudím v 7, ale jen výjimečně.
halvoidi 265x265

Pak většinou do 21 – 22 pracuju, tedy 9 – deset hodin, pochopitelně s pauzama na jídlo, ale včetně víkendu. Když je ošklivo tak u PC, když je hezky tak na zahradě minimálně 4 hodiny denně, je to relax. Na telku nevzpomenu. Občas si legálně stáhnu nějakej pěknej fil, zkounu ho a dám do archivu. Ale vejrat na stupidní třísetdílový seriály, či béčkový filmy, to mne nikdy nenapadlo. Život je venku, ne u telky nebo na face. Na face jsem tak 20 minut obden, když něco napíšu, nebo abych odpověděl na vzkazy. Když to vidím, tak si vždycky vzpomenu na Matrix.

Pracovně trávím na netu dost času, ale vždycky si udělám pauzu, abych si něco zajímavého přečetl. Idnes.cz a ostatní media se pomalu bojím otevřít, protože na mne buď vyskočí Merkelová, nebo Sobotka, nebo to, že masovej vrah z Mnichova byl hodný chlapec, nebo jako dnes, titulek článku na idnes.cz: „Česku nehrozí nebezpečí, uvedl Chovanec. Policie posílila hlídky v ulicích“. Tak nevím, zda je magor ministr nebo autor článku, ale tak odporující si titulek jsem dlouho neviděl. Stejně tak informace o tom, že Bezpečnostní rada státu řešila, co bude třeba udělat PO případném teroristickém útoku v metru či na letišti. Prevenci neřešila, řešila tedy zřejmě jen koordinaci sanitek a pohřebních vozů.


Dnes jsem skončil s prací na zahrádce ve 22 hodin a bedna mi nechyběla. Pak jsem si nalil první pivko a prvního a dnes posledního panáčka a zapnul PC (hubnu a tvrdej je kalorickej). Promazal jsem spamy v poště, odpověděl na jeden mail a mrknul na net. Vyskočila na mne reklama na punčocháče (ne že bych jim fandil na ženě a už vůbec na sobě), ale ta fotka, ta byla naprosto perfektní. No, posuďte sami.

Tak jsem radši neotvíral Babidnes.cz a nic jiného, aby mi ten hezký zážitek nezkazily ksichtíky Merkelové, Sobotky, Stropnického či znovu tloustnoucího Chovance. No lidi, není to krása? Žiju bez telky, ze zahrady jsem hnědej jak cikán (myšleno pozitivně) a je mi fajn.

Jak je Vám? Koukáte na telku?

Já ne, já žiju v realitě.


Zdroj: necenzurujeme.cz