Nemám hrůzu z dvaceti tisíc Turků, ale z jejich německých fandů

O víkendu se v německém Kolíně konala mohutná demonstrace na podporu novodobého diktátora a jak se postupem času ukazuje i tyrana vlastního národa, Erdogana.

Turečtí vetřelci narození již v Německu | foto: Yekta Uzunoglu

Turečtí vetřelci narození již v Německu | foto: Yekta Uzunoglu

Při pohledu na řvoucí masu jeho stoupenců v nádherném městě jako je Kolín, musel každému zákonitě běhat mráz po zádech. Je zbytečné se v dnešních dnech ptát, jak je vůbec možné, že se něco podobného odehrává právě v německém městě a jak je možné, že německá policie v tak hojném počtu zajišťuje bezpečnost pro ty, kteří se neštítí vzkazovat nejen německým, ale i všem evropským občanům, že už se to blíží, že už nás brzy vyženou z našich domovů, budou nám znásilňovat ženy a dcery a z nás mužů se stanou buď jejich otroci a nebo nás prostě zabijí.
gif-banner-havloidi

Je mi na blití z těch našich televizních zpravodajských relací, kde moderátoři s debilním úsměvem na rtu, vyjadřují potěšení nad tím, kolik, že se těch hodných lidí v Kolíně dokázalo sejít a jak pěkně tam demonstrovali.

Dříve jsem si myslel, že je to ono pověstné, koho chleba jíš, toho píseň zpívej, ale když jsem včera viděl ty rozšklebený ksichty a nadšení ruku v ruce s elánem, jak se tetelí nad situací v Německu, už nemyslím. Už vím, že jsou to zaprodaní neřádi, kteří se snad i těší na první potyčky a rozbroje, protože to jim zajistí další sledovanost a další peníze.

Zmínil jsem to uřvané stádo, ale o něm jsem psát vlastně ani nechtěl. Vnímal jsem podél cesty kterou dav muslimů šlapal, mladé lidi. Vlastně i pár starých, abych byl objektivní. Ti s ohromným nadšením, demonstrantům s duhovou vlajkou nad hlavou, mávali, tleskali a pořvávali povzbudivá hesla.

Je to opravdu smutný pohled dívat se na lidi, kteří tančí na svém vlastním pohřbu. Je tragické vidět jak společně oslavují své budoucí vrahy a vítají jejich nenávist k nim, k bílým Evropanům, jakoby ani oni sami Evropany nebyli. Tváří se, že netuší, že i oni by měli být mezi oběťmi dalších teroristických útoků a násilných činů.

Bojím se to napsat, protože se mi z toho dělá šoufl, ale tihle lidé, tento vlastizrádný dobytek, možná i jásají nad veškerou tou hrůzou, která se v posledních měsících v Evropě odehrává. Ale když jsem je viděl, viděl jsem přízraky a nemohu pochopit jak je to možné. Co se s těmi lidmi stalo? Kdo jim ublížil tak moc, že nenávidí svou vlastní krev a lacině ji zaprodávají ďáblu?

Už je nad veškeré pochybnosti jasné, co se v nejbližších měsících a letech bude v Evropě odehrávat. Umím si určit kdo bude můj nepřítel a z koho mám mít strach. Islám je prvořadý problém, ale o něm to víme.


Ale nejhorší nebezpečí nás čeká od těchto, mnou popsaných lidí. Budou ve své nenávisti společně s islamisty budovat nový světový řád a likvidovat každého, kdo se islámu postaví a nebude ochotný žít v něm.

Ne, nebojím se nazývat skutečnost pravým jménem a tak si neberu servítky a nemlžím ani teď. Čeká nás špatný čas, plný mrtvých. Blízkých i neznámých. A ten, kdo dnes tvrdí, že to není pravda a že nám nic nehrozí, by jednoho dne, až se po letech navrátíme k našim hodnotám a tradicím, měl nést plnou odpovědnost společně se všemi těmi vítači a nádražními zpěváčky.

Vždycky jsem věřil v lidské dobro a budu v něj věřit dokud budu dýchat. A proto věřím, že společně můžeme islám a jeho stoupence odeslat tam, kam všichni patří.

Jen prosím mějme vždy na paměti, že to nebyli jen ti fousatí před válkou prchající chudáčci, kteří se pokoušeli tady páchat zlo, ale také ti mladí krásní lidé s písní na rtu.

Chce-li člověk užívat ráje a propadne přitom dobrovolně peklu, nesmí se z toho pekla už nikdy vrátit zpátky mezi normální lidi.

Každý zrádce, každý lump, který se s výsměchem staví většině s vědomím, že právě teď nemůže být potrestán za svou zvrácenost, dojde jednoho krásného dne potrestání.

Boží mlýny, a to skutečně nejsem věřící, jen se mi to slovní spojení líbí, melou pomalu a jistě. A způsobují-li tito lidé již dnes svým podporováním toho hnusu, smrt a bolest druhých a nevinných Evropanů, nezaslouží si nic jiného než aby skončili podobným způsobem, kterému mávají a zpívají ve své hlouposti. A možná, že se pletu, třeba to není hloupost, ale zvrácená vypočítavost…

V tom případě vám hošánci a děvčátka s radostí v srdéčku mohu sdělit, že tentokrát jste se kurevsky přepočítali. A dobře vám tak, zmetci….


Zdroj: necenzurujeme.cz