Cikáni umí a našinec čumí

Docela mne pobavil titulek v novinách – CHÁNOV SLAVÍ – protože je naprosto debilní. Pročpak by Chánov a jeho obyvatelé měli slavit odpuštění nějak pitomých 30 miliónů za 120 rodin našich milých a velmi drahých, nedoceněných spoluobčanů.

cikánka

cikánka

My je máme tak rádi, že jim ani nedovolujeme pracovat. Mohli by se sedřít a předčasně zemřít a to prostě nemůžeme dovolit, protože tohle už je takové naše „národní kulturní bohatství“.

Docela mne pobavil titulek v novinách – CHÁNOV SLAVÍ – protože je naprosto debilní. Pročpak by Chánov a jeho obyvatelé měli slavit odpuštění nějak pitomých 30 miliónů za 120 rodin našich milých a velmi drahých, nedoceněných spoluobčanů. My je máme tak rádi, že jim ani nedovolujeme pracovat. Mohli by se sedřít a předčasně zemřít a to prostě nemůžeme dovolit, protože tohle už je takové naše „národní kulturní bohatství“. Dluh na rodinku od 100 tisíc skoro do 1 miliónu. No, co to je. Obtěžovat je takovou hloupostí. Však gadžové to zaplatí, ostatně jako vždycky.

Je potřeba sledovat krásu jejich obydlí s malebnými odpadky pod okny kterými se nejde ani brodit. Je potřeba poslouchat jejich květnaté, libozvučné nadávky které nám za naši nelaskavou povahu udělují. Je pro mne ctí, že mne jedna roztomilá stará a docela ušpiněná cikánečka nazvala „bílou špinavou kurvou“ a popřála mi ať brzo zdechnu. Bohužel, neměla jsem požadované cigarety, protože nekouřím a dokonce ani peníze, protože používám kartu. Mít je, všechno jí dám a počkám si na další příděl roztomilých nadávek bez kterých už člověk z majority nemůže vůbec existovat.


Stejně jsou tyhle prťavé pohledávky nedobytné, protože vem na dlani chlup když tam není. Ti naši spoluobčané přece nic nemají, jen ty svoje dávky od nás a my jsme takové svině, že jim pořád dáváme málo. To si od nás opravdu nezaslouží. Vždyť zachraňují naši chřadnoucí populaci a rodí jak o život. Jen nevím, jestli jim dávky obstarají i ti jejich potomci až budou mít věk na práci, protože my vymřeme po přeslici a možná o po meči.

Mostečtí radní se vehementně brání nařčení, že Chánovským darovali 30 milión., protože to rozčílilo závistivé a zlé Mostecké obyvatele úplně do běla. Brání se stupidní větou, že to není dar, ale že prostě nevědí jak to z nich vyrazit. No, milí radní, já bych věděla. Zastavte jim plyn, elektřinu a vodu. Ať zaplatí nebo mrznou, nežerou a nechlastají přesně tak jako chudá majorita. Ti by už byli taháni po soudech a vyhozeni na ulic. Takové je v Čechách spravedlnost.


Zdroj: necenzurujeme.cz