Co přivandrovalé muslo do Evropy, to duševní porucha

Tak bych řekla, že sedmá velmoc se rozhodla poskytnout všem imigrantským vrahům alibi v podobě duševní poruchy. Poslední dobou jsou všichni psychicky narušení a tak se jim dělá cestička k tomu, aby jim byla udělena nevinna z důvodu nepříčetnosti. Něco tak blbého, naivního a průhledného se jen tak nevidí.

Imigrační vetřelec

migrační vetřelec


Tak bych řekla, že sedmá velmoc se rozhodla poskytnout všem imigrantským vrahům alibi v podobě duševní poruchy. Poslední dobou jsou všichni psychicky narušení a tak se jim dělá cestička k tomu, aby jim byla udělena nevinna z důvodu nepříčetnosti. Něco tak blbého, naivního a průhledného se jen tak nevidí. Doporučuji všem takovým pisálkům prostudovat si psychické nemoci, jak se projevují, co s lidmi dělají a čeho jsou lidé pod jejich tlakem schopni udělat.
gif-banner-havloidi

Ano, jsou takové, co nemocné navádí k zabíjení, ale to je vždy z důvodu sebeobrany a opravdu takových není mnoho. Neviděla jsem za dobu co se tím zabývám nemocného, který by si přivázal k břichu bombu, vzal do ruky samopal, nebo kamion z důvodů hromadných vražd. Neviděla jsem depresistu co by vzal do ruky mačetu a sekal s ní oponentům hlavy. Zase nám lžou a uvádí nás v omyl. Ono to však bude mít kruté následky pro lidi co jsou opravdu duševně nemocní a tráví svůj život většinou za mřížemi. Doteď se je nesnažil nikdo pochopit a teď, pod tlakem médií, z nich budou mít lidé ještě větší strach.

Radikální muslimové nejsou blázni, jsou to krutí, nelítostní lidé, co mají za cíl obsazení Evropských zemí a získat vše co je naše. Kdo spustil tuhle vlnu všichni víme. Může si říkat kdo chce co chce, ale zlo způsobila a spustila USA a myslím, že docela vědomě. Nikdy nebudu schopna odpustit jejich násilné vnucovaní, jejich pojetí demokracie do všech koutů světa. Tyhle invaze jsou jejich dílem a oni se dívají na to své dílo zkázy a nemají vůbec žádné výčitky svědomí. Naopak, docela se jim líbí že si mohou hrát na ochránce Evropy a rozmístnit po celé EU svoje vojenské jednotky plně ozbrojené s tím, že nás musí chránit před Ruskem. Ani slovo o tom, že brzo budeme potřebovat ochranu před Tureckem.


Erdogan přesně ví co chce, začíná vydírat způsobem jak to kdysi dělal Hitler a tam já vidím tu hrůzu co nás čeká, pokud se nevzpamatujeme a nezačneme jednat. Erdogan je vůdce – diktátor – a nesnese sebemenší odpor. Dohoda s Tureckem je naprosto k ničemu, protože co si pamatuji, není problém je ignorovat a přesně to udělal kdysi Hitler a teď to dělá Erdogan. I naše Českosloslovensko mělo kdysi dohodu s Anglií a Francií a také jim byla k ničemu. Hodili nás náckům, jak psovi kost.

Podle mne stojíme na kraji propasti a jde jen o to jestli budeme umět ustoupit od okraje, nebo se do ní necháme strčit.


Zdroj: necenzurujeme.cz