Cesta Věry Jourové z basy až do křesla komisařky EU. Je to křeslo elektrické?

Věra Jourová, žena co seděla v basem dnes je těžce za vodou. Co mi na ní vadí? Že je jí přednější politika EU, než bezpečnost lidí v zemi, za které byla do EU vyslána.

Věra Jourová

Věra Jourováknižní e-shop 660x100

Věra Jourová, žena co seděla v base, dnes je těžce za vodou. Co mi na ní vadí? Že je jí přednější politika EU, než bezpečnost lidí v zemi, za které byla do EU vyslána. Přitom dřepí v komisi pro spravedlnost, ochranu spotřebitelů a otázky rovnosti pohlaví. Funkce, o které nikdo z Čechů moc neslyšel, je zajímavá snad jednou věcí – výplatou za držení basy s tou bandou přizdisráčů, co se bojí, USA, iluminátů, bankéřů a všech, co je v podstatě mají na výplatní listině.
gif-banner-havloidi

Jourová se v mediálním prostředí proslavila už v minulosti. Od 13. října 2006 do 16. listopadu 2006 byla ve vyšetřovací vazbě kvůli . Korupce Věry Jourové v kauze Budišov se neprokázala a tak se už zase skutek nestal. Pro nás, obyčejné lidi žádná novinka:-)). Dostala pěkně 3,6 milionu korun jako odškodné za újmu v base. ale podle Janka Kroupy IN – je výsledek soudu úžasná advokátní práce a břídilství, nebo něco horšího, policie. Je to naschvál, nebo je snad nevinná? Tak to se nedozvíme, protože u nás se zametá ne pod koberec, ale pod beton.

Proč ji vlastně nominovali do Bruselu? Protože byla docela vidět a mohla Babiše ohrozit a to nemohlo ANO připustit. Byla hezky česky uklizena jinam, za velké držhubné a všichni jsou spokojeni. Já tedy ne, protože zvídavost mne nutí hledat a pátrat, co se děje v neprospěch našeho národa.

Bruselu se prý stará se o rovnost pohlaví, ale platy mezi ženami a muži za stejnou práci nejsou srovnány a asi nikdy nebudou, protože to ono dámu naprosto nezajímá. Pak má na starosti spravedlnost, o které toho ví hodně, ale ze své vlastní kauzy a z toho jak se při ní poučila, naučila a pochopila, jak u nás funguje spravedlnost. Největší bonbonek je ochrana spotřebitelů, i to by měla být její práce. Za ta slova bych nejraději profackovala spoustu lidí, protože ta u nás není. Jíme to, co Němci a spol. nechtějí a nedali by to do huby. Za větší cenu máme horší kvalitu , ale ve výplatě na ně ani nedohlédneme. Tak k čemu ta osoba jménem Jourová je? Jen a jen pro sebe a my zase jen čumíme.

Základní plat 547 525,-Kč
Bydlení 82 129,-Kč
„Zábava“ 16 693,-Kč
Daně platí ne doma, ale v EU a to pouhých 4,64% – taky bychom to brali.
Po skončení mandátu 3 roky odstupné 55%, což je 301 139,-Kč.
Penze 90 915,-Kč. Pokud odejde do penze až v 65, tak bere 121 248,-Kč.


Zdroj: Necenzurujeme.cz