Prague Pride – přehlídka tolerance? Nikoliv, jen oslava nechutného exhibicionismu

Tak nám proběhl „festival tolerance“, alespoň tak nás již v předstihu masírovala naše přední média. Pozadu nebyla samozřejmě ani Idnes svým rozhovorem s odborným pracovníkem oddělení Gender a sociologie Akademie věd ČR.

Šoustání deviantů v centru Prahy | reprofoto: youtube.com

Šoustání deviantů v centru Prahy | reprofoto: youtube.com

Při dotazu, zda provokativní prvky pochodu Prague Pride, například polonazí lidé nebo lascivní masky nepoškozují obraz LGBT komunity, dostala od tohoto odborníka odpověď, že cituji„vymýcení nebo zakázání takovýchto kontroverzních věcí, aby byl průvod v souladu s většinovou představou o normalitě, by bylo proti jeho logice – snaze o uznání různorodosti.“

A v další části rozhovoru, kdy se měl tento „odborník“ vyjádřit k loňské účasti pedofilů na tomto festivalu odpověděl:„Můj osobní názor je, že by pedofilové neměli být stigmatizovaní apriorně, ale až ve chvíli, kdy něco provedou.“

Pivní bedekr

Takže si shrňme odborníkova moudra,ve „snaze o různorodost“ je povoleno úplně vše, jakékoliv nechutnosti a úchylnosti jsou od nynějška „oslavou různorodosti“!!!

Fakt, že pan odborník z gender oddělení nepovažuje pedofilii jako takovou za něco odporného a nebezpečného, aleaž když pachatelé něco provedou, nemá dalšího komentáře. Jen bych si dovolil tomuto „odborníkovi“ doporučit návštěvu odborného psychiatra (bude mít o čem mluvit!).

Sám osobně vůbec nerozumím samotnému smyslu „festivalu různorodosti“, ať již ho pořádá kdokoliv, jestliže se máme dívat na nechutné scény svíjejících se polonahých jedinců (v tomto případě homosexuálů a lesbiček) defilujících v hrůzných maskách a ještě k tomu urážející víru (transparenty s textem Ježíš byl gay nebo Ježíš – sex …….), tu víru na které byla tato civilizace postavena a díky níž mohou tito lidé dnes urážet ostatní. Anebo je to záměr pořadatelů této nechutné show ukazovat nenormálnosti a obhroublosti s cílem si na většinové společnosti vydupat uznání dalších nenormálností jako je pedofilie a další? Nevím, ale tento argument určitou logiku dává.

Argumentace příznivců této gay párty, že se jedná ofestival pýchy a hrdosti představitelů sexuálních menšinnebo že tento„festival tolerance“ odmítají hlavně přátelé starých pořádků, je stejně směšný jako jejich tolik proklamovaná tolerance, která je jen křečovitou grimasou skrývající odpor k hodnotám a hlavně způsobu života většinové společnosti.

Tímto festivalem nás homosexuálové a lesby přesvědčují o tom, že nejsou úplně normální, resp. že jejich pojetí „různorodosti“ je již pro nás za hranou.

Nebudu pokračovat dále, poněvadž při hodnocení této „párty“ by padaly takové výrazy, které by odpovídaly úrovni účastníků této LGBT párty a na tuto úroveň se rozhodně dostat nechci.

V souvislosti s tímto „festivalem“ mi však zaujalo pár momentů:

Průvodu se zúčastnila pražská primátorka Adriana Krnáčová a ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Obě jsou přední političky hnutí ANO, jejich aktivní účast vypovídá o hodnotách, které toto hnutí vyznává.

polados-prepravujeme-vas-byznys

V tentýž den proběhl také pochod pro rodinu, který má upozornit na význam a smysl tradičního rodinného svazku. Média o tomto pochodu ani čárku, je vidět co přední mainstream upřednostňuje a jaké skupiny ve společnosti prosazuje.

Co mě však mnohem více znepokojuje, než to, jestli nějaký politik se demonstrativně projde s polonahým homosexuálem (třeba to oběma dámám dělalo ohromně dobře), je právo na osvojování malých dětí homosexuálními páry.Jestliže velká část homosexuální populace vnímá onu „různorodost“ tam, kde většinová populace již považuje za hranou, je zcela hrůzné, aby si tito lidé mohli osvojit a vychovávat malé děti.Dopodrobna raději nerozbírat.

Mezi většinovou populací začíná být cítit z LGBT komunity STRACH. Strach z toho, aby mě někdo neudal, abych neřekl něco nepatřičného a neztratil místo (týká se hlavně státních institucí) a to v důsledku poměrně agresivní mediální kampaně zaměřené na protěžování neřkuli adoraci této komunity. Všimněte si, jak velká část těch, kteří si tuto gay párty jenom trochu dovolí kritizovat, okamžitě se na omluvu vytasí s argumentem, že oni ve svém okolí znají homosexuála, který „do práce“ nechodí polonahý. Jenže podstatné pro většinovou společnost je, jaké hodnoty a jak příslovečnou „toleranci“ vnímá LGBT komunita a to můžeme vidět právě na festivalu Prague pride.

Myslím, že spíše než sáhodlouhé rozbory příčin a projevů homosexuality jsou výstižná slova mého otce, který, když jsem se ho jako cca 12 letý zeptal, zda je normální, že dvě paní žijí spolu (tehdy se jednalo o společenské tabu), odpověděl: „Když se jim to líbí, ať si tak žijí, ale je to slepá cesta vývoje.“ A tím je myslím řečeno vše.


Zdroj:Blog autora

loading...

Komentáře: