Nedávný pochod Prague pride byl ukázkou neomarxistické nenávisti

Pochod homosexuálu a sympatizantů je hlavními medií a organizátory prezentován, jako pochod lásky tolerance. Kdo ovšem ve skutečnosti je ideovým „vůdcem“ tohoto pochodu? Jsou to lidé hlásající nenávist a snahu zničit rodinu.

Agresivní buzny volají po krvi a vraždění

Agresivní buzny volají po krvi a vražděníknižní e-shop 660x100

Pochod Prague pride se těší podpoře mnoha politiků. Podporu mu dali lidé z hnutí ANO, ČSSD, Zelených a pod. Ti všichni hovoří o tom, že je třeba být tolerantní a podporovat homosexualitu. Co si ovšem myslí hlavní ideologové feminismu a homosexuální agendy?

Na tom nám odpovídají aktivisté levice, kteří šli v průvodu Prague pride se slogany typu:

„Nechci manželství. Chci ZNIČIT patriarchát.“
„Živej šovinista, špatný šovinista.“
„SMRT gentrifikaci.“

„MRTVEJ šovinista, dobrej šovinista.“
„MRTVÝ sexuloog, dobrý sexuolog.“

Ano, tohle je opravdu projev skutečné lásky a tolerance!

Když si dáme dohromady informace o aktivitách feministek, homosexuální lobby, neomarxistů a podobných levicových šílenců, tak pak nám z toho vyvstává jasný obrázek o jasném cíli všech těchto skupin zaštiťující se láskou, toleranci a pod. Ve skutečnosti jsou plni nenávisti k tradiční rodině, k tomu, že dva muži, či dvě ženy, nemohou mít děti.

Jejich vzkaz o snaze zničit manželství je jasným vzkazem, že jejich cílem je likvidace naši celé společnosti. Je pak s podivem, že úplně ti stejní lidé podporují multikulturalismus a příliv milionu muslimských a afrických imigrantů do Evropy? Vždyť tím největším snem těchto lidí asi není jen zničení rodiny a manželství, ale i naší civilizace …

Nemyslím si, že by tyto neomaristické fanatiky podporovalo všech zhruba 40 tisíc pochodujících na Prague pride, ale naopak to ukazuje na to, jak snadno jsou lidé oblbnutelní, když někdo tvrdí, že pochod propaguje lásku a toleranci.

Bohužel všichni ti politici z ANO, ČSSD, Zelených a pod. kteří podporují Prague pride podporují i likvidaci naši rodiny a civilizace. Byli to například velvyslanec USA Schapiro, ministryně Karla Šlechtová (ANO), ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier (ČSSD), primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová, senátor Václav Láska (zvolen za KDU-ČSL a spol., člen Zelených), či Dominik Feri (TOP09).


Mimochodem víte, že na jednom z posledních pochodů pochodovali i pedofilové toužící po legalizaci sexu s dětmi a současný šéf projektu Hatefree Lukáš Houdek, projekt je podporován úřadem vlády ČR, se jich zastával v uniklé korespondenci získané hackery a zveřejněné na rasistickém webu Wihte media. Podle Houdka by homosexuálové se neměli zapojovat do Prague pride veřejně, protože ještě není vhodná doba – tedy, ještě nejsou občané ČR dost zpracování propagandou, aby jim to nevadilo.

A závěrem třešnička na dortu, screen obrázku v němž Mladí Zelení útočí na projekt na podporu rodiny, inu neomarxisty rodina sere možná ještě více, než cokoliv jiného …


Zdroj: Blog autora