Vyhodíte volební lístky do hajzlu?

Rodiny s dětmi, maminky samoživitelky, spočítejte si jak se vám žije za stálých velkých stran a jak vás nechávají žít, nebo spíše přežívat. Jak se vám líbí že si teď přidají dalších 5 000 a vy máte mizerný plat ze kterého stěží uživíte rodinu. Myslete na děti až půjdete k volbám.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímekknižní e-shop 660x100

Blíží se doba voleb a začíná mazání medu kolem huby, sem tam upadnutí drobku ze stolu pro nejchudší. Už si hledají cestu, jak nás oblbnout a získat to jediné, co od nás potřebují a to je náš hlas v urně.
gif-banner-havloidi

Podívejte se na seznam těch, co někde mají své zastupitele a bude se vám chtít uplivnout. A to není vše, protože je jich spousta dalších co se nikam nedostali a jen číhají na svoji příležitost dostat se do party vyvolených a dát se do holení spoluobčanů. Co je lidem v naší republice po straně Východočeši, Severočeši, Východočeši, nebo Starostové pro Liberec či Ostravak. Tahle země je pro všechny a podle toho by se mělo jednat a to tyhle paskvilové strany v plánu nemají.

Zrovna tak by měla být pro důchodce, pracující a pro rodiny. Teď si dejte sami otázku, komu vlastně kdy pomohli a co pro nás udělali z těch slibů, co nám mazali při minulých volbách. Jo, zmohli se na 40,-Kč přidání důchodcům, což všechny pekelně dožralo. Předtím Kalousek 45,-Kč. Opravdu si to milí důchodci zasloužíte? Jednají s vámi jako s odpadem a vy přitom máte obrovskou sílu, jen si to musíte uvědomit. Jsou vás 3 milióny a dokážete celé volby zhodnotit pro sebe. Už 27 let volíte tu stejnou sebranku a vaše kupní síla klesá a vy začínáte vybírat kontejnery. Proč byste je tedy měli volit? Já nevidím jediný důvod abyste chybovali stále dokola a znova. Už snad víte, že tyhle strany co byly skoro 30 let u vesla vám nepomohli ani v nejmenším a konečně jejich volební lístky hodíte tak, kam patří, do hajzlu.


Rodiny s dětmi, maminky samoživitelky, spočítejte si jak se vám žije za stálých velkých stran a jak vás nechávají žít, nebo spíše přežívat. Jak se vám líbí že si teď přidají dalších 5 000 a vy máte mizerný plat ze kterého stěží uživíte rodinu. Myslete na děti až půjdete k volbám. Vím, nebudou hned, ale potřebujete čas, abyste přemýšleli s kým a kam chcete jít dál. Doufám, že neskočíte na lep Sobotkovi, Kalouskovi, Babišovi.

Postaru to nepůjde pokud nechcete připravit dětem život, který je semele. Je tu moc hrozeb. Islamizace, atentáty, válka a život za čtyřmi zdmi, protože ze strachu nebudou moci vystrčit nos z domu. Vraťte našim potomkům hrdost na naši zemi, vraťte jim důstojnost a hlavně chuť žít život jaký chtějí a ne jaký je jim předpisován otrokáři z USA, EU za podpory válečných praktik.


Zdroj: Necenzurujeme.cz