Být svobodným člověkem

Být svobodným člověkem sebou nese veliká rizika. Taková, že „normální“ občany tohle zcela odrazuje a navíc se stáváte vyvrhelem společnosti, protože nejdete s „proudem“ jako ostatní a dovolíte si protestovat. Takže být svobodným, zcela a bez jakýchkoliv státních zásahů znamená to, že budete „jiní“ nebo „odlišní“ a vždy budete terčem posměchu, urážek a dehonestace.

Anonymous

Anonymous
knižní e-shop 660x100

Doba dospěla do podoby, kdy nám vše určuje stát. Jdete na pracovní pohovor a otázky jsou ve stylu StB: Máte Facebook? Nemáte? A proč! U nás musíte mít účet na Facebooku! U které banky máte účet? Vy nemáte účet? A proč? U nás ho mít musíte… Ne, nemusím. Nemusím mít účet na Facebooku a nemusím mít běžný účet u nějaké banky… Zatím… Než to dostanu příkazem, povinně.
gif-banner-havloidi

Pokud mi kdokoliv něco nutí a že to „musím“ tak zbystřím a ve vší počestnosti toho jednotlivce nebo firmu pošlu slušně „do prdele“. Ne, já opravdu nemusím. Já mám svobodu volby. Nevěřím bankám a nikdo mě nepřinutí mít u nich účet (měl jsem a už nemám, nechci!), nevěřím sociálním sítím a nikdo mě nepřinutí si tam udělat profil (znovu – už jsem měl a odešel jsem!).

Já vím, že to je nestandardní, ale dokud mi to zákony umožňují, tak to prostě využiju a nikdo nemá právo mě za to trestat nebo odsuzovat. Větší problém nastane, když stát nějakým zákonem „něco přikáže“ – mít účet u banky, mít účet na sociální síti… Pak budu tento nesmyslný zákon, příkaz zcela igonorovat i za cenu toho, že půjdu do vězení!

Buďte svobodní a nenechejte se ovládnout systémem, jako ostatní. |ste svobodní lidé a máte právo na svobodu. Zaručuje nám ji naše Ústava a Listina práv a svobod.