Idiotů a havloidů, co kritizují Jarka, máme stále dost: „bARABa mi šahá na babu, zabiju bARABu Alibabu“

Hlupáků a idiotů máme v naší malé zemičce stále dost, dokonce bychom je mohli vyvážet do těch zemí, kde jich je nedostatek. Nejsou to jen ti „užiteční“ hlupáci a idioti, ale stále více se projevující hlupáci, idioti a blbci, kteří jsou skryti za různými tituly a organizacemi.

baraba arab mi šahá na babu


Zrovna v poslední době se začali tito hlupáci a idioti projevovat. Ostatně se projevují vždy, když něco není podle jejich idiotských představ.

Známý zpěvák Jarek Nohavica si udělal srandu, nazpíval na motiv ústřední melodie z francouzského filmu Muž a žena vtipnou glosu: „Arab mi šahá na babu, já mu snad oči vydlabu…“ a v tu chvíli se roztrhnul pytel s různými hlupáky a idioty, včetně blbců a magorů, kteří z vtipu dělají xenofobii a rasismus. Tak snad se nedočkáme opět doby, kdy ironie a vtip byly trestány zákonem, jako za bolševika.

Ti hlupáci a idioti se nyní vcelku odkopali a zviditelnili. Je mezi nimi i mnoho „slavných“ osobností nebo „známých“ novinářů. Tak už teď vlastně víme, co jsou zač. Trapní hlupáci a idioti, nic víc…polados-prepravujeme-vas-byznys

Zdroj.