Recesi může dělat jen havloidní pako? Pouze dement to nepochopil

Iniciativa Martina Konvičky dnes (21. 8.; výročí okupace ruskými vojsky) uspořádala v centru Prahy svou akci. Účastníci manifestace odpůrců islámu s použitím replik zbraní přijeli na jeepu s vlajkami IS a sehráli zinscenovanou okupaci Prahy Islámským státem.

Lea Vojteková

Lea Vojtekováknižní e-shop 660x100

Samozřejmě to vyvolalo rozhořčené reakce v médiích a diskusích. Lidé píšou, jak ten Konvička vyvolává paniku, že ho mohl někdo zastřelit, apod. Jen tak mimochodem, kolem jeepu běhala i koza s nápisem Erotic City. Všude bylo plno policistů. Konvička přijel na velbloudovi. Že se jedná o recesi nepochopil pouze dement.
gif-banner-havloidi

Češi jsou známí tím, jaký prý mají smysl pro humor. Když Ztohoven uspořádá nějakou svou recesi, pražská kavárna jim tleská. Tak snad ocení i tuto recesi. Ovšem tato hysterie právě ukazuje, jak se lidé islámu a IS hrozně bojí. Nabubřelé řeči politiků jaksi nezabírají.

Údajně se několik lidí na akci vyděsilo a začalo utíkat. Cituji přímého účastníka: „Já tam byl. Od začátku bylo jasné, ze jde o hrané představení, takže kdo umí česky, ten by zbraň nevytáhl (a taky nikdo nevytáhl), navíc bylo všude mraky policistu… Turisté neovládající češtinu vyděšení byli, to ano… proč byli vyděšení? Protože se Evropu valí skutečný islámský terorismus… tedy přímý důsledek jednání evropských „elit“. Představení mělo upozornit právě na tuto stupidní politiku a ukázat její důsledky. Bylo to šokující? Ano, ale rozhodně méně, než bude šok ze skutečného útoku.“

A neměla by policie zatknout ty lidi, co prý utíkali? Vždyť se přece chovali xenofobně… Slunčata teď budou hysteričit a Konvička bude mít pozornost zaručenou. Co víc si přát před volbami?