Všichni kritici EU jsou Putinovi agenti. Kdo kritizuje EU, USA a NATO je extremista, terorista a patří do vězení

„…..Proruské aktivity se zaměřují hlavně na kritiku Evropské unie, NATO či USA. Řeší i aktuální témata – kromě uprchlické krize cílí na integraci běženců nebo bezpečnostní hrozby….“, psali na ECHO24 a vyjádřili tak postoj podržtašek z think-tanku Evropských hodnot, TOP 09 atd.

Josef Provazník

Josef Provazníkknižní e-shop 660x100

Tak potom je všechno jasné. I já jako šéfredaktor ePortál.cz a občan České republiky Josef Provazník kritizuji EU, Spojené státy a řeším uprchlickou krizi či integraci běženců. Zákonitě tedy musím žít v zajetí ruské propagandy.
gif-banner-havloidi

Proboha, copak se tady všichni zbláznili? Co má společného Putin nebo Kreml s tím, že já odmítám socialismus, multikulturalismus, regulace, dotace, gender a podobné krávoviny?

Co má společného Putin s tím, že Evropskou unii řídí hovada typu Junckera, Schulze či Mogheriniové, která byla komunistkou a kouřila Arafatovi? To může Rusko i za to, že evropskému kontinentu fakticky vládne bývalá enderácká svazačka Merkelová?

Vážně může Putin za to, že v Bílém domě sedí pitomec Barack Obama a hrne se tam Hillary Clintonová, která společně s manžou Billem přijímala do jejich nadace prachy od Saúdů i ukrajinských (a jistě i ruských) oligarchů?

Do háje, oni dobře vědí, že ve skutečnosti tady má Rusko jen velmi málo příznivců. Jen se všemi těmi monitoringy a vyhlašováním boje proti ruské propagandě chtějí zbavit svých kritiků. Dřív ti komouši řekli, že jsi agent imperialismu a šel si od válu.

No a dnes tě novodobí komunisté označí za šiřitele ruské propagandy a také jsi skončil. Lidé jsou prostě nepoučitelní…


Zdroj: ePortal.cz