Americká mediální žumpa a propaganda nasadila nejtěžší kalibr imbecility: „Trump je horší než Hitler“

Cituji: „Donald Trump si co do psychopatických rysů nijak nezadá s nacistickým vůdcem Adolfem Hitlerem či římským císařem Neronem.“ Tvrdí to studie vědců z britské Oxfordské univerzity. – Zdroj.

Donald Trump - Opičáku tak pojď na férovku

Donald Trump – Opičáku tak pojď na férovkuknižní e-shop 660x100

Cituji dále: „V žebříčku, který zveřejnila stanice Sky News, figuruje Trump na čtvrtém místě za bývalým iráckým prezidentem Saddámem Husajnem, středověkým anglickým králem Jindřichem VIII. a někdejším ugandským diktátorem Idim Aminem. Až za Trumpem je Hitler …“
gif-banner-havloidi

(Pozn: Jen by mne zajímali „vědci“ z Oxfordské university, kteří tuto „studii“ prováděli a na čí zadání).

Jak to vypadá, tak majitelé nádnárodních zbrojařských korporací společně s majiteli světového mainstreamu jsou zoufalí z toho, že pokud se stane prezidentem USA Donald Trump, tak jim poklesnou zisky.

Trump prohlašuje, že invaze do Iráku byla zločin a nechce válku s Ruskem a Čínou.

Dále se rýsuje, že v Sýrii válka skončí a Rusům se společně s Asadem podaří Islámský stát porazit. O jedno odbytiště zbraní bude méně.

Ještě větší průšvih pro tyto skutečné vládce světa hrozí, že Donald Trump zasedne za jednací stůl s Putinem, kde si každý vymezí svoje sféry vlivu a nastane ve světě klid, což znamená, že zbraně nebudou potřeba. Toto je totiž ta největší rána pro nadnárodní zbrojařské korporace – obchodníky s „mírem“ (tedy se zbraněmi, ale s mírem to zní lépe pro západní propagandu).

Další problém je Turecko s nevyzpytatelným Erdoganem, který jak už to vypadá, po normalizaci vztahů s Putinem, USA z Turecka zřejmě vyšachuje. Přece jen je to silná káva, když se Erdogan dozvěděl, že USA podpořily v Turecku síly, které jej chtěly zabít a naopak Rusové jej varovali a tím mu zachránili život.

Naproti tomu Hillary Clintonová je jiné „kafe“

Hillary Devil Pussy Clinton

Hillary Devil Pussy Clinton

Během prezidentské kampaně v roce 2008 Clintonová vyhrožovala, že Írán „úplně vyhladí“ jadernými zbraněmi – zdroj.

Jako Obamova ministryně zahraničí se podílela na svržení demokratické vlády v Hondurasu.

Podpořila napadení Iráku i Libye a dokonce s vítězným „wau“ mávala Kaddáfího zlatým revolverem – zdroj.

Jedním z nejbližších spojenců Clintonové je Madeleine Albrightová, označovaná za strůjkyni vojenského napadení Srbska.

Též je známé, že Hillary Clintonová zastává nepřátelský postoj vůči ruskému prezidentovi Putinovi.

Její zvolení by tedy znamenalo další zvyšování napětí, nátlak na americký satelit EU (jehož jsme bohužel součástí) a roztáčela by se další kola zbrojení, tedy zisků pro západní obchodníky s „mírem“.

A jelikož si málokdo ještě před 3 lety dokázal představit, že Ukrajina skončí v občanské válce, tak nyní je obava z rozšíření války dále do Evropy skutečně na místě, protože za válkou na Ukrajině prokazatelně stály zájmy USA. Kdyby totiž v roce 2014 USA odmítly podpořit násilný nelegitimní puč na Ukrajině v rozporu s ukrajinskou ústavou, tyto pučisty vyhlásili za zločince a zakázali jim vyslání vojsk proti obyvatelstvu, které je odmítlo uznat za svoje nové vládce, tak by na Ukrajině nikdy válka nebyla.

Jak jsem již uvedl, pro západní obchodníky s „mírem“ je skutečný mír katastrofální představa. A jejikož západní mainstream mají též ve svých rukou, tak jako jeden muž spustili tu nejpokleslejší kampaň v dějinách proti Donaldu Trumpovi.

S Hitlerem totiž prezidentského kandidáta USA doposud západní média nesrovnávala.

knižní e-shop 660x100


Zdroj: Blog autora