Osmanský řezník Erdogan chce držet nůž na krku EU, Spojeným stáům i Rusku

Má snad Erdogan tři ruce? To nemá, zato však může počítat s tím, že dva z jeho protihráčů jsou zcela v zajetí svého individuálního velikášství a neschopnosti. Jde o Merkelovou a Obamu. Jen Vladimír Putin má orientálního mistra křivé šavle „přečteného“…

Erdogan - turecká satanská zrůda

Erdogan – turecká satanská zrůdaZpackaný puč přijde USA draho. Güllen přes palubu…

Sultán svým včerejším vpádem na území Sýrie opět zamíchal blízkovýchodními kartami tak, že Američané nestačí mrkat. Donce mu prostřednictvím tzv. protiislámské koalice momentálně poskytují letecké krytí, jak uvádí turecká státní mediální agentura TRT. Joe Biden spěchající momentálně do Turecka si asi ještě po cestě skládá v šokované mysli útržky posledního vývoje, aby se jakž takž vyznal v situaci a vůbec měl možnost o čemsi s Erdoganem jednat.
gif-banner-havloidi

Co jej v Ankaře čeká? Předně si vyslechne od sultánoprezidenta co ten si od plic myslí o zpackaném puči, jimž se jej CIA pokusila „poučit“, že vládne jen z milosti dezorientovaného Husejna z Bílé chloupky strýčka Sama a žádné kamaráčofty s Putinem nejsou dovoleny. Důrazně mu bude sděleno, že je nejvyšší čas, aby USA konečně vydaly Erdoganovi obětovaného šachového pěšce Güllena a formálně tím uznaly, že tuto šarádu tzv. mezinárodní společenství bude muset zkonzumovat i s historkou, že pučistická inscenace je Güllenovo autorské dílo.

Určitě se také dozví, že americké oficiální gratulace k tureckým špinavostem nenahradí ekonomický propad osmdesátimiliónové země, který raketově potápí tureckou ekonomiku díky ruským sankcím, jež si sultanát svou věrolomností doslova vykoledoval. (No vida! Pak, že prý sankce nefungují!)

…a také Kurdové přes palubu.

Do Německa, potažmo EU, bude pak pan Biden moci vyřídit, nechť si bezvízový styk vetkne za klobouk, poněvadž pro slíbené rajské panny si dojdou svatí bojovníci osobně a v násobně větším počtu, než by se dalo očekávat. Frau Merkel se může připravovat na další vítací selfíčka.

Mezitím si sultán odveze pod kanóny svých tanků všechny přeživší důležité kamarády IS a pan Biden, případně pan Kerry budou mít tu „čest“, sdělit Kurdům celého regionu, že jejich sázka na americkou podporu byla problematická už v době jejího vzniku. Možná, že by k tomu všemu nedošlo, kdyby USA nehrály simultánku na několika stolech, když intelektově nestačí ani na jediného, lstivého, orientálního šachistu. Ale do budoucna bude jistě pro Kurdy užitečné vědět, že nemají věřit nikomu, kdo nosí hvězdičkovaté a proužkaté trenýrky.

knižní e-shop 660x100

Ruské „domluvy“ se zdají účinné

Pouze prezident Putin bude moci se zadostiučiněním konstatovat, že jeho slova o bezpodmínečné účasti syrského prezidenta Assada na jakémkoli řešení syrské krize padla na úrodnou půdu. Inu, sdělil je koneckonců důrazně do ucha kořícího se Osmana, ač se při tom musel malinko naklonit, protože Vrchní muslim se právě nacházel v pozici na kolenou. Samozřejmě není zapomenuto křivácké sestřelení ruského letadla a omluvenky  či jakékoli další ústupky budou ještě definovány.

Válka o energovody nekončí. Saúdské sny o parcelaci Sýrie a tím pádem i o bezplatné přepravě ropy a plynu přes syrské území však ano. Spoluzločinec Erdogan si konečně uvědomil, že zeměpisné postavení jeho země sice má praktický vyděračský potenciál, avšak bezprostřední soused na severu je schopen kdykoli jeho říši fyzicky vymazat z povrchu zemského a jestliže k tomu dojde, nepomůže Turecku ani soupis všech článků o vzájemné pomoci gangu NATO. A co potom, když už vlastně nebude nic? Co když povídačky o těch zástupech panen v Ráji jsou nakonec jen povídačky sexuálních frustrátů?

Zatím to vypadá tak, že nůž do zad Ruska, který vrazil Osman s takovou chutí  sestřelením bitevníku nad syrským územím se změnil v n Putinově džudistické ruce v nůž, co má sám sultán momentálně pod krkem. Tím pádem má však rovněž ještě dvě volné ruce, tak akorát dost na to, aby sám držel v šachu jak Husejna Obamu tak i Andělku Merkelovic.