O cirkusu a pohádkách: Nejrychlejší, nejlepší, zcela bezkonkurenční…, ukrajinská rozvědka

Neuvěřitelnou porci každodenních informací jsou zásobovány ukrajinské a „evropské“ sdělovací prostředky díky obětavé činnosti ukrajinských batmanů ve službách Porošenkovy rozvědky.

Nacisitcký vůdce Ukrajiny Porošenko hajluje

Nacisitcký vůdce Ukrajiny Porošenko hajluje

Tak armádní mluvčí Lysenko se nechal včera slyšet, že během posledních 24 hodin byli zabiti v „nevyprovokovaných“ přestřelkách 2 ukrajinští vojáci, 4 byli zraněni, zastřelen však byl i 1 z opolčenců, zranění byli rovněž 4 a 18 těl padlých bylo přepraveno z Donbasu přes ruské hranice v mrazících boxech.

V souvislosti se „zaručenou“ „informací“, že Donbasští a Luhanští přepravují těžkou bojovou techniku (rovněž v uplynulých 24 hodinách) na stanovenou linii dotyku je výkonnost ukrajinských rozvědčíků prostě úžasná. Do tohoto časového rámce je také nutno zařadit převzetí „informací“ „seriózními“ agenturami, jako příkladně Reuters, vytištění či opublikování na „hodnotových“ serverech a špionážní zázrak je vykonán.

Chuck Norris musí „mrkat na drát“. Ani nejodvážnější hollywoodské scénáře zatím neposkytly symbolu „hodnot“ a „našeho způsobu života“ tak masívní účinnost při záchraně světa před zlověstným ruským nebezpečím. Možná je to však způsobeno tím, že američtí režiséři dosud při tvorbě scénářů akčních filmů nezapojili talentované šafáře z neziskovky OBSE, kteří tragickou situaci na Ukrajině „monitorují“.

knižní e-shop 660x100

„Monitorují“ ji dokonce tak přesně, že nezvladatelné bandy fašistických praporů již vědí, že činnost „inspektorů“ končí po 18. Hodině, tudíž všechny bojové události ruských „provokací“ mají přesně tento časový údaj. Začátek vždy po šesté odpoledne.

Zaplaťpánbůh (ovšem pouze ten kyjevský pravoslavný), že ukrajinská rozvědka je natolik výkonná, sledující přestřelky, odnášení raněných a padlých, počítající mrazicí boxy, směřující do Ruska a přesuny povstalecké techniky, že „svět hodnot“ je prostřednictvím Reuters o těchto událostech začerstva informován.

Škoda, že Porošenkovi válečníci nemají (snad díky ruským sankcím?) ve výbavě nějakou tu záznamovou techniku. Nějaká ta fotočka by se hodila. Různé koláže, fotomontáže či snímečky staré více než pět let zřejmě už došly….