Dnešní totalitní režim využívá metody komunistického režimu. Proč? Bojí se Vás, bojí se revoluce…

Proč komunistický režim nařídil své tajné policií, aby infiltrovala protikomunistickou opozici? A to až do takové míry, že po změně režimu mnozí z těchto komunistických agentů se dostali k moci, jako údajní antikomunisté?! Ze stejného důvodu proč dnešní multikulturní režim pracuje na infiltraci opozice proti multikulturalismu a Bruselu …

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Cílem je mít tzv. Řízenou opozici. Tedy opozici, kterou by vedli agenti režimu a ona byla řízená režimem dle potřeby. Mohli jsme to vidět jak v Polsku, kde například zveřejnili dokumenty o tom, že vůdce protikomunistické opozice Lech Walesa byl ve skutečnosti komunistický agent:

Podobné informace jsou i o současné německé kancléřce Merkelové, která měla pracovat jako studentka pro obávanou STASI, nebo i o mnoha naších protikomunistických disidentech. Možná to i vysvětluje proč Václav Havel nezasáhl do perzekuce Hučína, když byl Havel obklopen tolika věrnými soudruhy … V ostatních zemích východního bloku to bylo podobné, jakmile komunistický režim byl neudržitelný, tak mnozí „věrní“ soudruzi se stali největšími kapitalisty.

Proč ovšem o tom píši? Protože metody komunistické tajné služby nebyly založeny jen na brutálním násilí a infiltraci. Byly založeny i na rozeštvávání opozice a společenské likvidaci nepohodlných jedinců, kteří se nepodvolili nátlaku a nespolupracovali s režimem či byli už moc úspěšní.

Komunistické režimy se nebály ani tak intelektuálu, jako pracujícího lidu, který dokázal opakovaně schopnost postavit se režimu a se zbraní v ruce, například u nás v roce 1953 v Plzni. A z chyb i úspěchů komunistické diktatury se poučil i současný režim. Bylo by naivní si myslet, že dnešní režim neuplatňuje tajné služby v boji proti odpůrcům imigrace, islamizace a Bruselské lobby. Naopak využívá je ještě aktivněji, s tím jak roste odpor obyvatel proti mmultikulti politice režimu a zničující politice Bruselu.

Co ovšem je asi cíl dnešního multikulturniho režimu v boji proti odpůrcům islamizace, Bruselu a masové imigrace?

  1. Mít přehled o opozici
  2. Mít opozici řízenou nasazenými nebo získanými agenty
  3. Bránit opozici v tom, aby byla jednotná. A pokud bude i přesto některá frakce silnější, tak ji mít řízenou.
  4. Bránit tomu, aby došlo k masovému „povstání“ větší části populace proti multikulturnímu režimu, ať již formou demonstrací nebo rozhodováním u volebních uren.


knižní e-shop 660x100

Když si tohle promyslíte, pak se zamyslete nad tím, proč například Konvička s Hamplem zničili alianci Bloku proti islámu s Úsvitem a režim ihned poté přerušil Konvičkovo stíhání a hrozbu vězením …O tom, čeho se bojí dnešní multikulturní režim hovoří velice dobře v polštině komentátor na tomto videu:


Oni se bojí revoluce, oni se bojí Vás! Obyčejných občanů!