Havel udělal pro naši zemi to největší dílo tím, že zemřel. Kdy to už končeně havloidi a matrace Dagmar pochopí?

Nemám chuť se strefovat do mrtvého, ale okolnosti a nestydatost určitých lidí mě k tomu nutí. Vzdávat úctu a vzpomínat na lháře, podvodníka, manipulátora, kolaboranta a podílníka na zločinech proti lidskosti mi přijde slušně řečeno jako úchylnost. Ten, kdo se zabývá minulostí a jejím vlivem na současné dění dozajista chápe, o čem mluvím.

Ilustrační snímek největšího českého zmrda v dějinách

Ilustrační snímek největšího českého zmrda v dějinách

Vykulovače sudů v pivovaru rovnou prezidentem-to není samo sebou. Jeho kariéra nebyla jeho vlastním dílem, ale dílem jeho loutkovodičů. To, co ve svém životě zkusil sám stálo za starou belu-myslím tím jeho divadelní hry. Plytké, nemorální, ba až sprosté díla dnes už nikoho nezajímají. Prostě zapadla, protože jejich hodnota je nulová. Když srovnám příkladně práci Jaroslava Dietla s prací Havla tak Havlovo dílo nemá hodnotu ani smradu z obnošených ponožek pana Dietla. V oblasti politické je však situace mnohonásobně horší.

Václav Havel – Pravda o zrůdě – Pravda jaký opravdu byla


h 1x1

objednávky > ZDE <

Skrze osobu Václava Havla se k politické moci dostala ta největší špína a k moci ekonomické doslova lidský odpad, který dnes zachází s lidem hůře než s dobytkem. Nelze přejít ani to, že v mnoha případech se jednalo o bývalé komunisty, kteří po listopadu 89 odhazovali rudé knížky. Havel to dobře věděl a dokladuje to především to, že on oproti ostatním vězňům v base měl fešácký kriminál s doutníky a kaviárem. Nikdo však neřekne nahlas, že to vše bylo na účet ostatních disidentů a pravicově zaměřených a kolaborujících komunistů, kteří kvůli takovému zmetkovi okrádali národ a rozkládali systém zevnitř, dle pokynů CIA a tatíčka Havla. Kdejaký Jouda si dovolí říci, že Havel byl pokračovatelem díla T.G.Masaryka. Jaká to sprostá lež a zneuctění Masarykova odkazu, který se zasloužil o vznik samostatného ČESKOSLOVENSKA. Havel Československo spolu s Klausem a Mečiarem rozbili a poplivali tím dílo T.G.Masaryka a to jen proto, aby bylo více korýtek pro prasátka, která budou vyžírat své národy. O demokracii zde vůbec nejde hovořit. Ta nebyla a nebude. Česku i Slovensku vládne mafie, která za komunistů seděla za katrem. Havel veškerou tu svoloč vypustil mezi slušné lidi a dnes tu máme Babiše, Kalousky,Filipy, Dalíky nebo Halíky-tedy šmejd, jenž lidu vládne. To vše dovedlo národy Čechů, Slováků a Moravanů do stavu, kdy mají ohnutý hřbet a je do nich kopáno ze všech stran. Samozřejmě, že příčinou byli i samotní komunisté, kteří potřebovali legalizovat své nachrmolené majetky, aby se mohli povýšit nad ostatními. Vím, že to nebyli skuteční komunisté, ale jen ti, co si tak říkali dle rudé knížky, což však nijak nezbavuje odpovědnosti komunistickou stranu. Tato měla včas odhalit a zlikvidovat vnitřního nepřítele.

Havlovi nijak nevadila spolupráce s bývalými komunisty a důvod je prostý. Nebýt jich, tak by nikdy nemohl restituovat tak rozsáhlé majetky, které ve své podstatě nikdy neměl dostat. Myslím, že bylo dostatečně prokázáno, že rodina Havlových měla čilé styky s nacisty-tedy kolaborovala. Navíc dle jistých historických pramenů je známo, že Barrandovská studia Říšská Německá vláda odkoupila a Havlovým řádně zaplatila. Tedy jaká restituce??? Obdobný scénář zafungoval i u Havlova kámoše Schwarzenberga jejichž rodina byla taktéž navázána na nacisty. Nikdo však neměl ve zmatku po roce 89 odvahu postavit se této špíně. Špína byla ve vyšším zájmu mocenských struktur účelově přehlížena.

Knihu „havloidi – Život v zemi ovládané sektou“ Objednávejte >>> ZDE <<<


Díky Havlovi došlo k rychlé morální devastaci národa, který když mohl sledovat hrabivost vrcholových státních pohlavárů, nezákonnost jejich počínání a spotřební styl života kterému vládnou jen a jen peníze se počal chovat stejně. Stejný neblahý vliv na morální úpadek mají i hry Václava Havla. Toto vše bylo a je přeneseno do školského systému, kde je dětem od mala gumován mozek nesmysly a následně nemají valné uplatnění v běžném životě.
Bohužel rodiče dětí mají jen velmi omezený prostor k obraně svých dětí. Místo kvalitního vzdělávání a přípravy na budoucí povolání děti společně s učiteli oslavují zloděje a vrahy – bratry Mašíny a jejich skupinu. To však mládež k práci nepřivede. Spíše si řeknou, že krást a vraždit je vlastně normální. Totéž platí i o takzvaně humanitárním bombardování Srbska, které Havel a zrůda Albrightová tolik chtěli a bylo při něm zavražděno silami NATO tisíce Srbů.

knižní e-shop 660x100

Nechci toto téma rozebírat do podrobností. Považuji jej za ztrátu času, ale řeknu závěrem toto. Když paní Dáša chce, aby existoval zvon Václava Havla, nechť si jej zaplatí sama a neotravuje národ s veřejnou sbírkou. Když mají papaláši v její nadaci na to, aby si na odměnách mohli vyplatit 5 mil. Kč tak mají na zvon taky. Já jej poslouchat nebudu-považoval bych to za legitimizaci zrůdy. Je mi líto paní Čáslavské-skvělé sportovkyně, která podlehla kultu Jidáše a spolu s některými svou slavnou minulost poskvrnila snahou míchat se do politiky které nerozumí. Svůj odkaz velmi znehodnotila svým Havlistickým postojem. To, že vychovala otcovraha je vlastně forma odplaty za její naivitu a hloupost, ale to je věcí její rodiny a svědomí.

Havel je bohužel největší skvrnou na historii kdysi slavného Českého národa. Je lepší si ho nepřipomínat a raději na něj zapomenout. Sám za sebe pane Havle otevřeně říkám-PLIVU NA VÁŠ HROB.


Zdroj.