Tábor v Letech byl pracovní, kdo jej nazývá koncentrákem je sprostý lhář šířící propagandu nenávisti

Přesně před dvěma roky za shodný výrok o pracovním táboru padlo i trestní oznámení. Stíhání bylo zastaveno. Pamatujete? Dnes Miroslav Kalousek a s ním i další zoufalci naší politické scény, stejně jako tehdy, exhibují ve sněmovně.

Pracovní tábor v Letech u Písku

Pracovní tábor v Letech u Písku


Tehdy organizace Romea a lidovecký aktivista Šimon Heller podali trestní oznámení na Tomia Okamuru, který prohlásil,že v Letech se nacházel pouze pracovní tábor pro lidi, kteří se vyhýbali řádné práci. Policie nezjistila, že by se svými výroky dopustil trestného činu, přestupku, ani jiného správního deliktu. Už tehdy bylo doloženo, že tvrzení Okamury je podloženo pravdivými podklady a nedopustil se ani popírání genocidy či holokaustu. Okamura byl za své prohlášení mediálně vláčen a kritizován některými politiky, především ministrem Dienstbierem a také poslancem Kalouskem.

Přesněza podobný výrokj e teď kritizován Andrej Babiš. Ten sice popírá, že by se vyjádřil tak, jak je to interpretováno, nicméně, při návštěvě Varnsdorfu mezi řečí mělo zaznít, že je lež, že v Letech byl koncentrák, ale byl to pracovní tábor.

Hlavní kritik Kalousek zapomněl, že kauza Lety je obehraná písnička a při první schůzi poslanecké sněmovny po prázdninách spustil o Letech. Přisadil si i předseda PS Hamáček a tak zdrželi jednání sněmovny skoro o jednu hodinu. Kalousek s Babišem se pak dohadovali v průběhu celého jednání schůze.

knižní e-shop 660x100

Já teď opravdu nechci polemizovat o táboře v Letech, ani popírat následný holokaust a špinit památku romských obětí 2. světové války. Chtěla bych říct poslankyním, poslancům, vládě a politikům na celostátní i komunální úrovni! Přestaňte se mezi sebou dohadovat, lidi to moc nezajímá, vytváříte stále dokola nesmyslné problémy, kauzy, fámy a boje. Věci, které byste ale měli řešit, neřešíte!

Konkrétně dnes několik poslanců ve sněmovně navrhovalo projednávání aktuálních otázek k imigrační problematice a k bezpečnosti našich občanů. Tyto návrhy nebyly přijaty a zařazeny do programu schůze! Nakonec každý si může pustit záznam z jednání, či si přečíst stenoprotokol slovo od slova.

Vážení, okurková sezóna už skončila a máte co dělat!


Zdroj.