Bradáčová, Bradáčová je bába pavlačová?

Říkal jsem si začátkem minulého týdne, když se v médiích objevil ten autentický výrok vrchní pražské státní zástupkyně, obviňující šéfa protikorupční policie Martince. Je to sakramentský silná káva. Takovými řečmi si snad mohou ve frontě, někde na poště krátit čas nudící se babičky, dědečkové, ale rozhodně nikoliv lidé v postavení Lenky Bradáčové a to i kdyby si stokrát myslela, že mikrofony byly vypnuté a to ani v případě, že by tahle její třaskavá informace byla relevantní.

Takové záležitosti se sluší řešit na úplně jiné úrovni a nikoliv se s takovými fakty, možná jen pomluvami, soukromě svěřovat nějakému rozhlasovému moderátorovi. Jak se dalo očekávat, Tomáš Martinec ten útok populární státní zástupkyně neustál, ale přesto jakékoliv pikle vylučuje. Zjevně mu důvěřuje i policejní prezident, který už Martincovi chystá jinou důležitou funkci ve vedení Policie ČR.

V každém případě jsme svědky něčeho hodně nepěkného. Buď se tedy těžce provinil dnes už bývalý šéf protikorupční policie, nebo ta mediální hvězda zničující pomluvou, šířením poplašné zprávy. Nedovedu si dost dobře představit, že to současné řešení, kdy se vlk nažral a koza zůstala celá, je řešením definitivním, že si to někdo pořádně neodskáče!

Titulek redakčně upraven; Zdroj.