Podpora tradiční rodiny je pro úchylné socialisty homofobií

Začneme tak trochu homofobním komentářem. Na úvod malý exkurz pro ty, kteří netuší co tento multikulti termín znamená. Jsou jím do hlavy biti všichni, kteří nesouhlasí s tím, aby se nám veřejně po náměstích proháněli jedinci se sexuální orientací odchylnou od většinové a veřejně deklarovali, že kluci s klukama a holky s holkama na náměstí musí ostatní s jásotem vítat.

Správně multikulturní je, aby veselé průvody se konaly, on a on a ona a ona se mohli brát ba dokonce adoptovat děti. Plné ulice francouzských měst lidí kteří protestují proti této teorii asi teda budou homofobové. Revoluční policie dokonce zbila protestujícího kněze. Homofobové budou asi i starostové (k 20. 4. je jich již přes 20.000), kteří dali veřejně najevo, že na jimi spravovaných radnicích se žádné homosňatky konat nebudou.

Demonstranti mají na tričku oficiální symbol protestu, totiž maminku, tatínka a děti, což francouzský mediální mainstream, hájící Hollandovu socialistickou vládu, považuje za nepřijatelný výraz homofobie. Blízký přítel ministerského předsedy se už ostatně nechal slyšet, že kdyby uprostřed davu protestujících vybuchla bomba, on by žádnou slzu neuronil. Poslední větší shromáždění se konalo tuto neděli a podle velmi uměřených odhadů se jej zúčastnilo přes 150.000 lidí.

Náš hlavní mediální proud, včetně toho „pravicového“(Lidové noviny, MF Dnes apod.), o těchto dramatických událostech ve Francii mlčí. Proč asi?

Redakčně kráceno; Titulek redakčně upraven; Zdroj: paulczynski.cz