Kato Stb Kavan pobírá důchod jen 10 250 Kč a zmírá hlady. Politujete ho?

Zatím žádná trafika ani koryto. Dokonce ani malinká trafička nebo korýtko. 0,00NIC. Jan Kavan zatím čeká marně. Snad mu pomůže jeho trapná prvomájová exhibice, aby si na chudáka starobního důchodce vzpomněl jeho starý kamarád, nyní rozhodnutím moudrého lidu prezident, Miloš Zeman. Sešle mu z vrcholu Pražského hradu nějakou funkcičku na přilepšenou a na splácení drobných dluhů?

Nespokojený důchodce Kavan si postěžoval, má pouze 10 250 kč. Doufám, že pro spoustu důchodců je tato informace vzpruha, která jim dodá sebevědomí. Není to krásné, místo fňukání a stěžování se hrdě bouchnout do prsou a říci si – za svou celoživodní dřinu mám větší důchod než bývalý “ ředitel zeměkoule“ !! To přece zní hrdě.

Jan Kavan vlastně dokázal ze všech českých politiků teoreticky nejvíc. Mohl na rok svou vizitku ozdobit titulem Předseda valného shromáždění OSN. Tam se ČSSD podařilo už zbytečného bývalého ministra zahraničí a místopředsedu vlády Miloše Zemana uklidit.

Potom ještě dostal šanci bojovat o koryto v Evropském parlamentu, ale ani se o to nepokusil. Až jedenácté místo na kandidátce ho urazilo a odstoupil. Emigrace a pomoc disidentům ( Jen pár důstojníků Stb zřejmě ví jak to ve skutečnosti bylo…) není v součesné ČSSD ten správný image. Dnes letí doktoři marxismu – leninismu a bývalí odboráři. Jan Kavan v politice končí.

Po zvolení Miloše Zemana je jednou z opět vylezlých politických mrtvol, které účast na Zemanových zabíjačkách pokropila živou vodou. Opět je o něho mediální zájem, vede chytré řeči v televizní debatě “ o vyvedení Česka novým prezidentem Zemanem z mezinárodní izolace “ a čeká…

Zatím 0,00NIC. Při čekání si zatím může zvyšovat kvalifikaci při odborových demonstracích a rozdáváním letáků na 1. máje. Může přemýšlet i o tom. proč se na důchod lépe nepřipravil a nenašetřil si v dobách, kdy měl nadstandartní příjem. Zřejmě si myslel, že vydrží v politických funkcích až do smrti. V sociálně demokratických kruzích je to zřejmě oblíbená myšlenka a nutno podotknout, že nejen tam…

Pane prezidente, Jenda čeká, nenechte ho prosím dlouho trpět.

Titulek redakčně upraven; Zdroj: ePortal.cz