Čeští europoslanci jsou zbabělé krysy stejně jako ministr zahraničí

Opravdu nemohu než konstatovat to, co jsem dal do titulku. Dle mého názoru již nemá účast českých europoslanců v EU-parlamentu žádný smysl poté, co okamžitě ostře neprotestovali proti nehorázným lžím rakouského europoslance Stadlera. Stejně tak považuji za nutné okamžité odvolání ministra zahraničí Schwarzenberga, protože ani on se nedokázal postavit takovému hulvátství, sprostotě a lžím, jaké si dovolil Stadler na adresu ČR a českého národa pronést na půdě EU-parlamentu.

Toto jsou inkriminovaná vyjádření:

„Česká republika se bohužel dostala do Evropské unie, přestože platily Benešovy dekrety. Znamenají porušování lidských práv a nyní se zdá, že Česká republika odmítá vše, co by se mohlo odsunutých občanů týkat,“ prohlásil kriticky Stadler.

„Musíme se podívat na vše, co se v České republice dělo po válce. Jedná se o miliony zavražděných lidí a miliony odsunutých lidí. Něco takového nemůžeme akceptovat. Nemůžeme v EU akceptovat stát, který se nepřizná ke své historické vině,“ uvedl rakouský europoslanec.

Je naprosto evidentní, že se rakouský europoslanec pokouší manipulovat historická fakta a revidovat výsledky II. sv. války. A vyjádřeno politicky nekorektně je to tak, že Stadler je naprosto bezskrupulózní lhář, nebo naprostý hlupák, který o historii neví vůbec nic.

Nemohu si raději ani představit, jak se při lžích tohoto europoslance cítí naši váleční veteráni, kteří si prožili jak samotnou válku, tak i dobu odsunu, kteří vědí, že bez odsunu by bylo zabito mnoho Němců, kterým naopak odsun i se všemi excesy pomohl se dostat rychle a daleko od rozhořčených davů národa, který si Němci chtěli podrobit a nadělat z něj otroky, národa, kterému Němci způsobili tolik bezpráví a škod. A stydím se za všechny europoslance, poslance a politiky, kteří místo obrany národních zájmů, národní hrdosti, spravedlnosti a slušnosti jen poslouchají Stadlerovy žvásty a lži, a nejsou schopni toho prolhaného gaunera odkázat do patřičných mezí a dát najevo, že o našem národu a zemi nemá nikdo právo beztrestně šířit tak sprosté pomluvy a lži.

Každý český europoslanec, poslanec a politik, a především ministr zahraničí, by za nereagování na ty nehorázné lži měl být okamžitě odvolán pro neschopnost a neloajalitu k vlastnímu národu. Všem těmto zbabělým krysám vzkazuji jediné : „Zalkněte se svou zbabělostí a ubohostí !“

Zdroj: politika-zdravého-rozumu.webnode.cz