Napíše M.C.Putna, profesor Karlovy univerzity homosexuální pohádku?

To samozřejmě nevím a nemohu vědět. Vždyť ještě ani profesorem není a kdož ví, co může takové “třeštiprdlo“ do doby převzetí prezidentského dekretu od ministra školství ještě provést? Navyváděl se toho už dost hodně. V každém případě by ale takové pohádka pro tří až pětileté děti byla velmi potřebná a správně by dětičky vedla do budoucího dospělého života. A mohla by začínat asi takto: Milé děti, tady u vás, v mateřské škole jsou čtyři třídy. Takže asi sto roztomilých dětiček. A až začnete dospívat, to znamená děvčátkům se začnou nalévat pupence a chlapečkům ochlupeníčko, děvčátkům samozřejmě také nějaký ten chloupek přibude, bude to pohlavní dospívání.

A si tak dvě děvčátka a dva chlapečci z vás v tu dobu zjistí, že se narodili privilegovaní, takříkajíc se stříbrnou lžičkou v ústech. Chlapečkové třeba poznají, že ve svých ústech mohou mít i něco jiného než žvýkačku, tak i když normální děvčátka to do úst také občas vezmou, výjimečná děvčátka ale v žádném případě ne. Ledaže by pracovala u prezidenta Clintona.To by ale bylo fuj a proti učení básnířky Saphó.

A budete něco jako šlechta. Zjistíte, že existuje kouzelné slovíčko, které působí na vše. Chce vás někdo vyhodit z práce? Kdepak, to nepůjde, to by bylo homofonní. Někdo vám nechce přiznat tvrdě vydřený titul profesora z prestižního oboru animální holotropie, o které mluví celý svět? Ani to nepůjde. Kouzelné slůvku homofobie zapůsobí a ten ošklivý, protivný, chlupatý a opilý heterosexuální medvěd se před tou homofobií prostě bude muset sklonit.

A když se vám zachce zábavy v průvodu po městě, polonazí a pomalovaní provádět na alegorických vozech obscénní kopulační pohyby, tak ani to vám nikdo nebude smět zakázat. Spolkům, které si daly jména „tvrdý jako tyč“ a „vlhká jak hluboká bažina“ magistrát takovýto průvod zatrhl, byl by také homofobní. Protože, pamatuj, to co je homofobní, je špatně i když to je dobře.

A až dospějete a budete se svým milovaných chtít plnou a plnohodnotnou rodinu, tak si místo hloupého teletníku, do kterého se rodí malé, ošklivé, řvoucí a pokakané děti, hezky adoptujete jednoho nebo dva hezké a hodné snědé chlapečky, kteří vám opravu budou pěknou chvilku dělat radost. Mívají ve škole skvělý prospěch a chování. Jenom počítejte s tím, že až naberou rozum, tak vás okradou nebo třeba i zavraždí. Ale proč hned strašit, že?

Proč ale hovořit stále jen negativně? To děvčátka jsou na tom lépe, ti přece jen mají tzv. „non-homofobní výjimku“ a je jim povoleno, pod příslibem nevzrušitelnosti nechat si dítě udělat od nějakého hnusného chlupatého chlapa. Ona ta škáročka (slovenský výraz) je přece jen pro tu hnusnou 96% většinu chlapů dost lákavá a mnohý se k plození dětí rád nechá zlákat. Jenom pozor, pak ti chlapi nechtějí platit, ale to nemá s homofobií co dělat.

Prostě chlapci, až některý z vás zjistí, že se mu ten nástroj plní krví při shlédnutí hezkého nahého jinocha a děvčata až některá z vás zjistí, že to má zcela naopak a vlhne vám v šatnách plavečáku místo na rande s chlapcem, pak vězte, že jste vyvolení.

Nikdy už nebudete nevýznamní. Homosexuální orientace je trefa nad trefy, tou utlučete každého. Nikdo se na vás nebude smět vyvyšovat, nikdo z vás nebude smět, třeba i spravedlivě trpět.

Tak jako nad cikány – Romy se rozprostřel ochranný plášť politické korektnosti, boje proti rasové diskriminaci, anti-diskriminační zákon a jiné vykutálené věci, které oni šikovně využívají, tak i nad vám jej takový deštník již hotovy, jen ho plně roztáhnout.

Zdroj.