Černý Obama z Bílého domu: Katastrofa bude za měsíc; Bacha velký brácha něco kutí

Před pár dní se pán Prezident obrátil k národu s prohlášením. Vyzval občany své země, aby se připravili na katastrofu. Lid má na to měsíc.

DickHead Obama

DickHead Obama

Každý si může přečíst Prohlášení, které bylo zveřejněno na oficiálních stránkách vlády. Přesněji řečeno, každý občan by měl toto Prohlášení pečlivě nastudovat a konat podle pokynů. Oč tento dokument povídá a co občanům de facto nařizuje?
kup-zde

Připravovat se ke střetu s neznámými výzvami je našim společným cílem, stojí v textu. Na každou možnou katastrofu nebo živelnou pohromu musíme být připravení. Prohlašujeme záři měsícem Národní pohotovosti a podtrhujeme důležitost příprav lidí a obcí, aby byli odolnými v podmínkách každé mimořádné situace, která nás může potkat.

Prezident a jeho tým sice dělají všechno, aby chránili svůj národ, aby národ byl v bezpečí, je to povinnost každého občana – připravit se co nejlépe k mimořádným situacím, ať budou jakékoli – hurikány, zemětřesení nebo takové zlo jako terorismus. Nebezpečí ale může nás postihnout na neočekávanějších místech a kdykoli.

Naštěstí hodně věcí ve smyslu přípravy k mimořádným situacím je v rukou samotných občanů. Vyzývám občany, aby podnikli všechno možné, aby na nečekanou situaci byli připraveni.

Buďte připraveni k mimořádnému hlášení, ověřte své pojistky, popište své cenné věci a další majetek, mějte plán pro extrémní spojení, mějte evakuační plán, připravte zásoby vody a trvanlivých potravin pro přežívání v případě globální katastrofy.

Prezident mimo jiného žádá podnikatele, aby se také připravili na možnou mimořádnou situaci, ať vypracují plány nepřetržité výroby, ať komunikují s obcemi.

Zahájili jsme mimořádný měsíc Národní pohotovosti. Spojte se a pomozte nám všechno naplánovat do 30 září. Pak se uvádí linky na stránky s popisem nezbytných opatření, které každý občan během září by měl skautské zvládnout.

Tohle všechno a hodně dalších slov stojí v onom Prohlášení. Nevím, co by tenhle dokument mohl znamenat. Že by pán Prezident začal kráčet ve šlépějích frau Merkelové a německé vlády, které v srpnu přišly s podobným prohlášením? Německá vláda de facto svým občanům nařizovala připravit mimořádný a nedotknutelný balíček, aby domácnosti byly schopny přežit bez vnější pomoci aspoň 14 dní? Nevím, nevím. Němci ale poslušně smetli konzervy a vodu z pultů a pomohli obchodním řetězcům překonat plán srpnových tržeb. Zásobovalo se ostošest.

V Prohlášení nic není o charakteru možné katastrofy. Ale z pokynů pro občany je možné vyvést, že se jedná o druh katastrofy, která zasáhne především města, ale nedotkne se odlehlých usedlostí. Můžeme jen hádat, co měl pán Prezident na mysli. Jedno je nepochybně jasno – nějaká katastrofa je za dveřmi. Tak asi za měsíc.


knižní e-shop 660x100

A už slyším: Ten autor nám věší bulíky na nos! Nic takového Zeman neprohlašoval, a kdyby to udělal, ihned by byl obviněn ze šíření poplašné zprávy! Média o tom nepsala, nebylo to v televizi!

No jó, zapomněl jsem. Zeman to ovšem nebyl, byl to jiný prezident jiné země. Byl to Barack Obama. Ono prohlášení se objevilo na stránkách Bílého Domu 31. srpna 2016. Link je tady.

Náš Velký Bracha se zřejmě na něco připravuje.


Zdroj.