Homo Hollande rozdělil Francii, ale spojil ultra levici a nacionalisty, nechává šikanovat a bít lidi! Toto zcenzurovala bolševická ČT

O tom co je pravda a co ne, rozhodují soudruzi z Kavčích hor | Komunismus je bití, napsal Ludvík Vaculík v únoru 1989 pro tehdy ještě samizdatové Lidové noviny. Francouzská policie, která bije pokojné demonstranty proti homosexuálním sňatkům, jakoby Vaculíkovu definici rozšiřovala na režim socialistického prezidenta Françoise Hollanda. Dokumentují to videozáznamy zásahů policejních těžkooděnců vybavených (na Hollandův pokyn) vodními děly, kteří útočí obušky a slzným plynem proti statisícům pokojně protestujících. Záběry teroru francouzské policie (včetně zjevného nasazení provokatérů) se nijak zvlášť neliší od teroru komunistických policejních goril zasahujících v Praze proti bezbranným studentům v listopadu 1989.

Náběh na nový typ policejního státu dokumentuje i případ 67 mladých Francouzů, kteří stáli v tichosti před parlamentem, když byli Hollandovými těžkooděnci zatčeni a sedmnáct hodin drženi ve dvou malých místnostech bez možnosti přivolat právní pomoc. Jiní francouzští policisté zkopali kněze, který vlastním tělem chránil mladíka zasaženého slzným plynem. Pronásledováni a pokutováni (zastavováni i v autech) jsou na pokyn Hollandovy vlády všichni, kdo mají na tričku či na autě symbol rodiny (motiv muže, ženy a dvou dětí držících se za ruce). Kvůli tričku s motivem tradiční rodiny vás může francouzská policie zadržet a pokutovat kdykoli a kdekoli, jako se to stalo např. panu Francku Talleuovi, mírumilovně se procházejícímu v parku.

Zvráceným prezidentem a homosexualistou Holandem zakázaný obrázek přirozené rodiny, za který jsou Francouzi šikanováni policií a následně pokutování nebo na ulicích mlácení

Milionové manifestace na podporu rodiny a policisté bijící mladé i staré – to nejsou jediné průvodní zjevy Hollandova sociálně inženýrského režimu. Vedle zavedení absurdních homosexuálních svateb a předefinování role otce a matky na bezpohlavní „rodiče A“ a „rodiče B“, či mrzačení psychiky dítěte adoptovaného dle stejného mustru, bouří se Francouzi především kvůli neplnění tří čtvrtin prezidentových předvolebních slibů.

Centrum Paříže v minulých dnech zaplavily desetitisíce Francouzů demonstrujících proti sociální politice současné vlády. Mnozí si s sebou přinesli košťata, aby symbolicky s vládou zametli. „Děláme něco neuvěřitelného. Je to levicová demonstrace za levicové vlády proti liberální sociální politice a za změnu institucí. To nikdo nikdy neudělal,” řekl předák radikální levice Jean-Luc Mélenchon, jenž loni na jaře pomohl Hollandovi k volebnímu vítězství. Podle policie se demonstrace zúčastnilo zhruba 30 tisíc lidí, pořadatelé uvedli až šestinásobek. Vládní socialisté byli pohoršeni, že jejich levicoví spojenci „rozdělili levici“. O rozdělení Francie na dva tábory se ovšem nejprve postaral sám prezident, když přes milionové protestní akce silou socialistů v parlamentu bezohledně prosadil svou nesmyslnou vizi.

„Nesahejte na manželství, raději se starejte o nezaměstnané,“ vzkazovali Francouzi Hollandovi ještě před měsícem. Prezident se přepočítal, když podcenil toto varování a spoléhal, že zavedením svateb gayů a lesbiček uspokojí alespoň levicové voliče. Ti mu teď rozlíceně předhazují, že místo prosazování homosexuální ideologie měl udělat všechno pro snížení nezaměstnanosti a deficitu státního rozpočtu.

Nezaměstnanost za rok jeho vlády totiž stoupla na 10,6 procenta a letos zřejmě překoná jedenáctiprocentní hranici (nejvyšší hodnotu od poloviny devadesátých let). Levice prezidenta tvrdě kritizuje rovněž kvůli tomu, že neprovedl změny ve vládě, když ji skandálně opustil ministr rozpočtu Jérome Cahuzac, obviněný z podílu na praní špinavých peněz. Cahuzac přitom čtyři měsíce tvrdošíjně odmítal podezření, že má ve Švýcarsku a v Singapuru tajný bankovní účet, a prezident stál při něm. Podezřelý, že má tajná konta ve Švýcarsku, je podle internetového deníku Médiapart také ministr zahraničí Laurent Fabius. Vládu se prezident snaží zachránit urychleným prosazením zákona o povinném zveřejnění veškerého majetku (včetně šperků) všech ministrů. Prezidentovi po roce ve funkci nicméně nedůvěřují víc než tři čtvrtiny Francouzů a jeho popularita podle agentury AFP dosáhla historického minima.

Přesvědčení nejméně poloviny občanů ideologicky a politicky rozdělené Francie, že prezidentova zarputilost s níž prosadil „manželství pro všechny“ byla od počátku scestná, mimoděk potvrdil rozhovor s novinářkou Mashy Gessen, odhalující, co homosexuální aktivisté ve skutečnosti sledují. Už to není ani registrované partnerství, ani legalizace jejich sňatků či adopce dětí, ale definitivní zničení a vyhlazení manželství a rodiny. „Bojovat za gay manželství si vyžaduje lež o tom, co ve skutečnosti s manželstvím chceme udělat,“ říká Gessen. „Žiji svůj reálný život, podívejte se: mám tři děti, které mají více nebo méně svých rodičů a nechápu, proč by nemohly mít ze zákona těch rodičů třeba pět… Jenže to není kompatibilní s ochranitelským systémem pro instituci manželství,“ otevřeně prozrazuje záměr ochranu manželství a rodiny jako základu civilizace zrušit.

Vzácně výstižný pohled na problematiku, která rozdělila Francii a obdobně hrozí i dalším zemím, nedávno vyjádřil bard české žurnalistiky, již zmíněný Ludvík Vaculík:„…To se nemá nazývat manželstvím. Je to jako manželství, vztah třeba doživotní, má mít respekt, ale není to na varhany: to by byla parodie. Patří k tomu radost nebo smutek a všecky ohledy. Ale adopce dětí, to ne!… Děcko adoptované dvojicí stejného rodu nepozná normální vztah mezi mužem a ženou. Nemodeluje se v něm chování, jaké se od něho bude očekávat. Rovnou se mrzačí,“ píše Vaculík v textu „Komu ano, komu ne“ (LN 16.4.2013). Legalizace takové adopce je podle něj „dalším stupněm ve vývoji lidstva v jakousi tlupu, kde se už ztrácí informace o tom, kdo ke komu patří, kdo jsou manželé a rodiče, ztrácí se kontinuita rodů, jméno nenese informaci o původu. Takový hmyz…“

Hraje se o mnoho. Francii podle katolické aktivistky s žertovným jménem Frigide Barjot čekají masové demonstrace proti homosexuálním svatbám minimálně do konce května. A na dvacet tisíc francouzských starostů ve společné petici už dalo najevo, že homosexuální páry navzdory zákonu stejně oddávat nebudou. Uvězní Hollande také dvacet tisíc francouzských starostů?

Tento článek visel na webu ČT 24, odkud byl – na základě tvrzení šéfeditorky Nových médií Kateřiny Šafaříkové ([email protected]), že obsahuje nepravdivé informace -za šest hodin po zveřejnění stažen!

Titulek redakčně upraven; Zdroj: freeglobe.cz