Už mě sere hra na falešnou slušnost; Muslimové vraždí jako na běžícím páse, ale zesměšnit je hrozný zločin

Když v neděli docent Konvička spustil další ze svých akcí proti islámu napříč všem pokusům mu v tom zabránit, říkal jsem si, že to ještě není tak zlé s naší zemí. Ovšem jen do chvíle, kdy mu úředníci z magistrátu celou akci o něco později zatrhli a důvodem, světe div se, byla kadibudka.

Zakázaná kadibudka v Praze

Zakázaná kadibudka v PrazeV tu chvíli si normálně smýšlející člověk uvědomí celou ti absurdnost politické korektnosti a podlézavosti. Martin Konvička už léta varuje a upozorňuje na nebezpečí islámu a pravdivě informuje o celé zrůdnosti tohoto nastupujícího zla.
kup-zde

Teď vidím jak se někteří z vás nad touto poslední větou ušklíbli a možná i kroutí hlavou. Ano, jistě máte pravdu, tady u nás, v malé zemi v samotném srdci Evropy, stále ještě nikdo nikomu hlavu neupižlal a nikdo snad nebyl ani ukamenován. Ale copak se to musí stát někomu v našem okolí, abychom mohli zlo označit za zlo?

Nestačí zjištění, že v islámských zemích se to skutečně děje? Jaký je rozdíl v tom, že lid v Tibetu trpí pod údajným útlakem Číny a nebo tím, že jsou v arabských zemích lidi bičováni na ulici?

A zatímco příjezd čínského prezidenta k nám, vyvolá řadu aktivit, kde i bývalý ministr financí trdluje na ulici s tibetskou vlajkou a média se mohou nad podobnými akcemi přímo zbláznit radostí, tak těžko ve večerním zpravodajství uslyšíme, že na ulici v Saudské Arábii byla ukamenována žena za údajnou nevěru a nebo zbičován až k smrti člověk, který si dovolil zpochybnit islám..

Docent Konvička je svůj. Varuje před tímto nebezpečím tak, jak jemu to připadá správné. Ano, proč někteří lidé nechápou, že to co provádí on, jsou jen obyčejné taškařice a zatím jen divadlo nejen pro pobavení, ale i upozornění na to, co se skutečně na tomto světě děje.

Politici a média dokáží celé dny žvanit o tom, že v ošklivém Rusku byl vzat do vazby mladík, který na internetu napsal, že Putin je vůl. Přijde jim to neslušné a nedemokratické.

Dobře, mně taky. Za názor nikdo na světě nesmí být trestán.

Ale mnohem horší a nedemokratický problém vidím v tom, že se někde na ulici oficiálně sejde partička omezenců, uprostřed cesty zakope ženu a pak se do ní trefuje šutráky až do chvíle, kdy zemře. Ale o tom jak víme nás mainstream moc neinformuje a ani žádný bývalý ministr financí se proti tomu veřejně nevyhrazuje.

Velmi mne baví komentáře na sociálních sítích ve kterých je v poslední době zmiňován Martin Konvička. Často se v nich praví, že pisatel má Konvičku rád, podporuje ho, ale že to co v poslední době dělá je za hranou. Tuším, že mnohem hůře reagoval i pan prezident, který snad dokonce prohlásil, že Konvička je magor…

Dobře tedy. Konvička je magor protože nachystal vystoupení s velbloudem a hajzlbudkou. Ale je to fakt tak děsně moc za hranou, aby se proti němu takto vyjádřil prezident země, prezident, který mluví o nebezpečí islámu a musí tedy vědět, co vše se za islámem skrývá?

knižní e-shop 660x100

Co kdyby i pan prezident odhodil i v tomto případě korektnost a hranou slušnost a začal mluvit trošku jinak?

Co kdyby byl býval řekl, že Konvička je svůj, ale nikdy nikomu neuřízl hlavu a nezprznil nikomu ani dítě a ani kozu? Co kdyby pan prezident a stejně tak všichni ti rádoby korektní a slušní šašci raději mluvili o zlu, proti kterému Konvička míří své akce?

Nevím čemu dávají přednost, ale pokud si já mám vybrat pohled na Konvičku s hadrem na hlavě jak šaškuje v centru Prahy a nebo na zmetka který naznačuje že se chystá svému okolí uřezat hlavy, pak je má volba jasná.

Konvička se dopustil podle mne jediné chyby. Šlápl na kuří oko politické garnituře, které je hraná slušnost bližší než bezpečí jejich voličů.

Zákaz akce na základě kadibudky je jen první vlaštovkou, prvním náznakem toho co nás v nejbližších měsících čeká.

Po druhé světové válce se ve všech koutech naší malé země vyrojila spousta soudruhů, kteří si taky tvořili svá vlastní pravidla a schovávali své zločiny za stranu a soudruhy ze SSSR.

Taky to začínalo nevinně a všichni dobře víme kam se až ty jejich nesmysly dostaly. Kolik zničených a mrtvých lidí to přineslo.

Jeden debilní zákaz vyvolá řadu dalších debilních zákazů. A nejdebilnější na tom je skutečnost, že debilové tomu ještě tleskají a volají po mnohem debilnějších zákazech.

Na jedné straně odsuzují Čínu nebo Rusko a na druhé straně hájí a možná i nevědomky, vraždy, lynč a bezpráví.

Ti co se neštítí napsat, že podporují Konvičku, ale že to přehání a že to je za hranou, jsou přesně ti, kteří by byli ochotni tolerovat prznění dítěte za předpokladu, že by to bylo dítě souseda.

Tak si tady tu šaríu zaveďte no, ale jenom trošku…

Každá totalita se plížila a plíží vždy nenápadně. Hledá si nejprve své příznivce a přesvědčuje okolí o tom jak je neškodná, ba dokonce skvělá.

Hrajeme si na slušnost. Předstíráme, že nám vadí Putin a Rusko. Čím? Koho z Čechů kdy Putin postavil na vatru a zapálil? Koho nechal zbičovat na náměstí a nebo koho neodsoudil za znásilnění děcka?

Na Rusko se fluše. Na Čínu se fluše. Na každého koho určí zahraniční politika se fluše. Ale skutečné zlo se přehlíží a dělá se, že neexistuje.

Kadibudka nad vraždy. Nad znásilnění.

Žijeme v době, kdy lidské životy nemají cenu ani přenosného hajzlu.

Urážlivé cedule s hanlivými nápisy, které drželi odpůrci Číny při příjezdu jejich prezidenta k nám, slušné zahraniční politice a korektnosti nevadily.

Parodie na chování příznivců islámu je však tak velikým přestupkem proti diplomacii, že se nesmí tolerovat a její hlavní aktér, docent Martin Konvička by měl být nejspíše podle těch našich humanistů, vydán do některé z arabských zemí, aby mohl být zbičován a jeho hlava nabodnuta na kůl.

Svět se zbláznil. Ti kteří ukazují na skutečné zlo jsou už zase vystrkáváni na okraj společnosti a zesměšňováni. Stávají se terčem neziskovek a špatných politiků.

Některým lidem na sociálních sítích, těm, kteří si lepí na své profilovky různá loga různých stran a spolků, to lze odpustit, však oni ani kolikrát netuší kdo je v té jejich straně lídrem, že voliči Úsvitu?

A tak se na ně nemůžeme zlobit, ale ti skuteční politici, ti zastánci demokracie a svobody, kteří kopou do Ruska a nevidí co se děje v zemích, které tady hájí, ti by už skutečně měli odejít.

knižní e-shop 660x100

A nejlépe do nějaké kadibudky a tam přemýšlet nad svou zhovadilostí a nad obhajobou něčeho tak strašně zvráceného, jako je islám.

Už je to obehraná písnička, já vím. Ale český voliči, záleží jen a jen na tobě jak se rozhodneš prožít svůj život v této zemi. Můžeš být dál svým pánem a nebo za pár let, nezvaným hostem bez jakýchkoli práv. Je to tvoje rozhodnutí a ty si poneseš následky.

Na závěr už jen pár slov sám za sebe. Štítím se politiků, kteří jedno zlo skrývají za jiné zlo. Dělá se mi blbě od žaludku, když slyším o Rusech na východě Ukrajiny, ale o vrazích poslaných z Kyjeva ani slovo. Na co si to hrajete páni a dámy politici? Proč nejste sami sebou?

Ale však i vy moc dobře víte o těch božích mlýnech, že?

To je dobře…..


Zdroj: Necenzrujeme.cz