O kradařích per, klenotních opilcích a nedostižné svazačce…

Pokud bych chtěl vytvořit relativně věrnou paralelu k oné nešťastné šaškárně prezidenta Klause, řekl bych asi toto. Představme si rodinnou návštěvu, při které hostitelka připraví na stůl před hosty různé pamlsky.

Jiří Hermánek

Jiří HermánekA manželka hlavního hosta buď trpí narkolepsií a nebo nechce tloustnout. a tak pozvaný hlavní host všechny pamlsky, které ona nesnědla, shrne nenápadně do aktovky a odchází s úsměvem středem.
kup-zde

To ale netuší, že potměšilý synek hostitelů si celou tu návštěvu natáčí, aby s ní později bavil kamarády. A najednou zjistí na záznamu tu „krádež pamlsků“ a protože onoho nejdůležitějšího hosta, prezidenta Klause nenávidí, tak záznam trochu upraví a vyšle do světa.

A celý svět se na úkor „krádeže pamlsků“ tedy „krádeže pera“ královsky baví a posádka ČT se nadšením plácá do stehen, jak to „Klausovi vosolila“, protože ho prostě mají rádi jako vosinu v prdeli. A to, že protokolární pera si signatáři smluv tradičně berou a proto nemůže jít o krádež, je jim šumafuk.

To samé, v bleděmodrém. Prezident Zeman, také a možná ještě víc nenáviděný než prezident Klaus byl zabrán, jak má nejisté nohy. To samé ale bylo vidět v neděli 11/9 na ceremoniálu k uctění památky obětí 11. září.

Kdyby Trumpovi fanoušci byli tací hajzlové, jako protivníci Miloše Zemana, tak okamžitě začnou roztrubovat, že Hillary byla opilá. Já jsem zkušený pivař s více jak 50 letou praxí a mám stejný věk jako Hillary. A v neděli bylo, alespoň v Praze, dost pekelné horko.

V neděli. hned po desáté jsme byli na břehu Vltavy ve „Vodpočívárně“ v Hodkovičkách a já vypil něco málo piva, jen 1,3 litru. Ovšem, byla to nefiltrovaná dvanáctka a tom vedru se mi neudělalo příliš volno. Tak, proč si myslet, že Hillary klopýtala jen kvůli chorobě? Mohla mít i „nakoupíno“, že?

Tento blog je samozřejmě odpovědí na články jednoho zdejšího autora, ale nehodlám ho jmenovat a dávat odkaz a tím ho popularizovat. A on, při hrubém pomlouvání naši prezidentské reprezentace má pro nadšenou svazačku jen samá slova chvály.

Každý, kdo třeba jen vzdáleně přičichl k problematice regulace elektrorozvodné sítě, ví, že 100% přechod na obnovitelné zdroje je nejen nemožný, ale dal by se bez problémů vyhodnotit jako hospodářská a dokonce celospolečenská sabotáž.

e-shop-ceska-expedice

To, že obnovitelné zdroje pracují jako v té pohádce O Kohoutkovi a slepičce. Když dostanou své „krmení“ tedy vítr nebo slunce, pracují ostošest, často dokonce až příliš. A když „krmení“ nemají, tak jsou jak chcíplý kohoutek.

Nechci zabíhat do technických detailů, ale pokud někdo opravdu věří, jako onen nezmíněný autor, že náhrada „klasiky“ tedy uhlí a jádra obnovitelnými zdroji, je možná, tak ať si zajde k docentu Chocholouškovi pro patřičné vysvědčení.

Angela Merkel tu loňskou uprchlickou vlnu prostě vyvolala, tím si jsem jist. Jestli úmyslně, tak, aby vyvolala „zlepšení populačních charakteristik Evropanů“ nebo „zlepšení produktivity německého průmyslu“, nebo jen díky své svazácké umanutosti, to nevím.

Oni ti převaděči nejsou žádní hlupáci. Vždyť, přepočteno na naše peníze, vydělávají milióny. A jakmile svazačka řekla „Wir schaffen es“, tedy „my to dokážeme“ bylo jasné, že naháněči převaděčů začali pracovat na plné obrátky, dokud to Makedonie nezarazila.

Smutný to obraz dědictví socialismu v NDR.


Zdroj.