Čech Čechovi vlkem

Závist, nenávist, zloba, podrazy, sprostota, nepřátelství, opovrhování, nechuť si porozumět, nepustit druhého ke slovu, emotivní prázdnota a neempatie vůči druhému.

Anonymous

Anonymous

e-shop-ceska-expedice

Závist, nenávist, zloba, podrazy, sprostota, nepřátelství, opovrhování, nechuť si porozumět, nepustit druhého ke slovu, emotivní prázdnota a neempatie vůči druhému.
kup-zde

Ten začátek docela dost lidí naštve, hodně lidí proti mně popudí a budou si myslet jako vždy, že jen oni mají pravdu a že ti ostatní nemají právo na vlastní názor a pokud ho náhodou chtějí mít, tak se jim to dá sežrat. Denně to vidím, slyším a čtu kolem sebe a je mi z toho pořádně blbě. Nadávky sviští, všichni jsou debilové v hlavě mají nasráno, a všechno mají u prdele. Je jedno na které straně kdo stojí, protože obě používají stejné nenávistné metody.

Pokud stojíte vpravo dostane po hlavě stejně jako když stojíte vlevo. Tento článek nehodlá propírat politiku a politiky, ale proč to nejde zlepšit a proč budou volby stejná fraška jako vždy. Na krátká proč? Je jasné protože!

Protože já jsem ten borec co tomu rozumí a ne nějaká proruská k.rva, komunistická p.ča, blbka lezoucí rusákům do prdele, rudá svině atd…………..

Protože já jsem ten borec co tomu rozumí a ne nějaká kapitalistická k.nda, svině lezoucí amíkům do prdele,hajzl co je vatě, k.rva co sere na lid atd……………Národ se rozdělil na skoro stejné poloviny a uši si všichni ucpali. Je z toho jednomu smutno a zle, protože Slovanské národy byli a možná znovu budou dobří, budou držet při sobě jako Svatoplukovi pruty a nenechají cizáka a vlastní zrádce, aby je rozdělili a tím naprosto zničili vše, co se staletí budovalo.

Asi má každá člověk právo na svůj názor i když je nám to pořádně proti srsti. Ne asi. Má ho a je jeho svaté právo být svoboden v tom, co si myslí a co dělá. Jde jen o to, aby to rozevření nebylo tak šílené a lidé k sobě tolerantnější a aby ubylo té strašné nenávisti co nás všechny stravuje a cílem je ublížit oponentovi co nejvíce a ranit ho tam, kdo ho to bude bolet a srazí ho to pořádně na kolena. Nejlépe zašlapat nepřítele co nejhlouběji do země.


Zdroj: necenzurujeme.cz | Kráceno