Opravdu musíte Petře Hample vést volební kampaň formou útoků na jiné antiislamisty?

Kam vede zoufalá touha po politických postech mezi některými kolegy antiislamisty ukazuje případ Petra Hampla, který v souboji o senátorsky post obvinil kolegu antiislamistu Oberfalzera z podpory islamizace.

Lukáš Lhoťan

Lukáš LhoťanHampl by měl své tvrzeni dokázat nebo se za tuto (nejspíše) lež omluvit. Už v článku „Proč Petr Hampl kandiduje proti jednomu z nejstarších českých antiislamistů?“Jsem upozornil na podivnou taktiku Petra Hampla, která může u některých lidí vyvolávat dojem, že vlastně Hampl „kope“ za multikulturalisty a je jeho cílem poškodit antiislámské hnutí. Hampl totiž vede senátní kampaň proti senátorovi ODS Oberfalzerovi, který dávno před tím, než Hampl cokoliv dělal proti islámu, tak tento senátor navázal spolupráci s nizozemským politikem Wildersem a organizoval možnost uspořádáni přednášky Wilderse v Praze.
kup-zde

Tak právě proti tomuto senátorovi vede Hampl kampaň a zdá se, že se začal uchylovat i k podvodům a lžím. To, že Hampl má mizerné znalosti islámu jsme si ověřil v mnoha debatách na facebook, kde Hampl nebyl schopen mi mnohdy argumentovat a jen se uchyloval k osobním útokům, když jsme mu v otázce otroctví dokázal, že nezná ani základní fakta o Starém zákoně, tak už ani neargumentoval a raději si mne blok, abych mu asi nemohl rozvracet jeho pečlivě budované polopravdy a lží.

Ovšem Hampluva strategie útočení na protikandidáty z řad antiislamistů je už fakt něco neuvěřitelného, mnozí antiislamisté odmítli Haplovi pomoci, právě kvůli jeho snaze vést kampaň konfliktně proti antiislamistovi Oberfalzerovi, ovšem to Hamplovi nevadí. Prohledal jsem internet, prošel databázi výroků a nikde jsem nenašel žádný důkaz tohoto Hamplova tvrzení:

Petr Hampl napsal:Senátor Oberzfalzer má za to, že máme „trvat na členství v EU“ a že islám u nás musí získat stejná práva jako křesťanství. Zveřejněno zde na Hamplovu osobním profilu 17. 9. 2016.

Pokud Hampl má důkaz, že senátor Oberzfalzer změnil svůj postoj k islámu, tak by ho měl zveřejnit, jinak si opravdu budeme muset myslet, že Hampl klesl tak hluboko, že už lže, jen aby poškodil konkurenta z řad antiislamistů.

Pro mne osobně je stále jasnější zjištění, jak jsem se v Petru Hamplovi zklamal, smutným konstatováním, že od chvíle, co Konvička a Hampl proměnili český antiislám v boj o politické funkce, tak to jde s českým antiislámem z kopce a je zde velká nenávist mezi antiislamisty.

Nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale Hampl dnes škodí českému antiislámu více, než dokázal kdokoliv jiný, i nechvalně proslavená Volfová má lepší znalosti o islámu a víc rozumu než Hampl. Bohužel se český antiislám stále více proměňuje pod Hamplovým vlivem v hromadu polopravda, osobních nenávisti a boji o politické funkce, tohle musí muslimům a multikulturalistům dělat velkou radost.

Bohužel mne Hamplovo blbnutí štve i kvůli tomu, že se osobně nebojím účastnit se diskuzí s členy Alternativy, nebo jim i poskytují pomoc, ovšem se bojím, že chování, a hlavně jednání, Petra Hampla může vést k potopení APAČI 2017 stejně, jako Hampl potopil Blok proti islámu ….

Na Hamplovy lži a polopravdy už reagoval i kolega bloger Luboš Zálom, který patří k českému antiislámskému hnutí a stal se také cílem Hamplových útoků.


Zdroj: Blog autora