Socialisté jsou nepoučitelní, jen chtějí lidem brát a řídit jim život

Po schválení státního rozpočtu je jasno. Naše země opět bude žít na dluh a dluhové břímě se přenese na ty, kteří se teprve narodí.

Sobotka - DienStBier - Smrad z prasat |  foto: stalo-se.cz

Sobotka – DienStBier – Smrad z prasat | foto: stalo-se.czNikdy jsem si o socialistech nemyslel nic dobrého. Jejich myšlení je založeno na představě, že člověka mohou šlechtit stejně jako dobytek a stejně tak určovat jak lidé mohou žít. Zatím to jen vedlo k největším hrůzám a genocidě v dějinách lidstva. Zatímco jedna se odehrávala v komunistickém Rusku, tak druhá v nacistickém Německu a nacistickým Německem okupovaných zemích.
kup-zde

Dalo by se říci, že od té doby se polepší a vezmou rozum do hrsti. Kdepak, socialisté se nezmění. Jen změní metody, ale myšlení nikdy. Blahobyt pro všechny, bez ohledu na všechny. Zjednodušeně tohle stálo za vyhlazováním Židů a méněcenných národu, protože blahobyt pro všechny nastane, až bude čistá rasa, v tomto případě germánská. V komunistickém myšlení bylo zase třeba vykořenit a vyhladit všechny třídně nevhodné, aby zůstal socialistický člověk a nastal blahobyt. Jak prosté.

V současné době se setkáváme s něčím podobným. Zakážeme automaty ve školách a nařídíme, co děti smí a co nesmí. Vyroste zdravý člověk. Zakážeme kouření v restauracích a bude hned méně kardiovaskulárních chorob. Omezíme emise u aut a zakážeme globální oteplování. Prostě budeme řídit svět a životy lidí a to by bylo, aby to jednou nevyšlo. Nechat něco na svobodném rozhodování lidí je pro socialisty moc nebezpečné. Prostě ovlivnit, změnit a zničit co ovlivnit a změnit nejde. A aby lidé moc nereptali, tak jim něco nabídneme. Zvláště, když se blíží volby.

Těm či oněm přidáme, důchody zvedneme. Založíme další neziskovky, například na dohled nad správným gender přístupem na pracovištích. Slíbíme placení alimentů a možná i dva roky prázdnin. Že se stát zadluží? Maličkost, je hospodářský růst. A když někdo ten malý dloužek vyčítá, tak se ukáže na Kalouska, který vytvořil schodek 200 mld. korun. Však také nedávno zde na blozích soudruh Paroubek počítal úspěchy své vlády a neschopnost pravicové vlády, která nastoupila po něm. To ukazuje, že socialisté mají krátkou paměť a na budoucnost moc nemyslí. Maximálně na budoucnost v rozmezí čtyř let. Od voleb do voleb. Jinak by socialisté přiznali, že hospodářský růst v této zemi byl díky celosvětovému hospodářskému růstu, a když po nich k moci dostala pravicová vláda, tak byla celosvětová hospodářská recese, což naší zem, plnou Zemanových a Paroubkových montoven zasáhlo obzvláště citelně, zvláště když ta pravicová vláda musela platit závazky vytvořené právě vládou socialistů. Říká se tomu mandatorní výdaje.

e-shop-ceska-expedice

Což ukazuje, že socialisté ani neumí počítat. Jestliže mám výdaje 100, vydělávám 80, tak jsem -20. Pak mi klesnou příjmy na 60, ale výdaje jsou pořád 100, tak jsem minus 40. Ale to socialisty nezajímá. Je nezajímají příjmy, ale výdaje. Protože i kdyby příjmy dosáhly stejné úrovně jako výdaje, tak socialista výdaje navýší, na zbytek si půjčí a pak to prodá jako něco, co je prospěšné pro stát. Zdroje jsou, jak kdysi řekl soudruh Špidla, který přišel s nápadem, že by se mohly zdanit i stroje, aby bylo na výdaje. To je ovšem daleko. V neděli v otázkách Václava Moravce přišla sociální inženýrka soudružka Marksová s nápadem, že když nebude na důchody, tak by se měly navýšit odvody. Zatím se neodvážila říci, že tímto způsobem jednou dojde k tomu, že lidé budou muset mít dvě práce. Jednu, kterou odevzdají celou státu na odvodech a druhou, z které jim po odvodech zůstane něco na přežívání.

A tak mě vážně zajímá, jde socialistům o lidi, jak se ohání, anebo jen o jejich křesla a koryta, které obhajují tím, že jim jde o lidi? Protože zdroje sice jsou, jak řekl soudruh Špidla, ale všechny zdroje se jednou vyčerpají. Na koho se to pak svede? Na třídní nepřátelé? Na rasovou nečistotu, či čistotu? Na ty, kteří uvažují jinak než socialisté?

loading...

Moc možností není a vše zde už jednou bylo!


Zdroj.

Čtěte dále:

loading...