Čím více potratů, tím více místa pro africké a muslimské přivandrovalce

Jedním ze základních rozdílu mezi pohanskou civilizaci nemající úctu k lidskému životu a civilizaci křesťanskou je vztah k člověku, jakožto živému tvoru. Sociální demokracie podporuje vraždění nenarozených dětí a právo na potrat.

Bělohradský - Prezentuje se tak havloidní nelidská bestie a lidská zrůda?

Bělohradský – Prezentuje se tak havloidní nelidská bestie a lidská zrůda?


Zítra pořádají stoupenci vraždění nenarozených dětí demonstraci v Praze proti konzervativnímu Polsku a na podporu těch Poláku, kteří chtějí mít právo vraždit děti před narozením. Tato snaha prosadit legální vraždění lidských tvorů, kteří se jen nestihli narodit, je plně podporována feministickými organizacemi, Sociální demokracií a třeba takovými intelektuály, jako je Václav Bělohradský, který kandiduje za ČSSD.
kup-zde

Tito zastánci potratu tvrdí, že zabít lidského tvora před narozením není zločin, protože se ještě nenarodil a není tedy člověkem, proč tedy ovšem nevraždit děti třeba týden po narození? Vždyť mezi dítětem před narozením a po narození není až takový rozdíl …

Je to zrůda? Bělohradský považuje odpor proti vraždění lidí za tmářství

Přesně tímto směrem ovšem se ubírala pohanská Evropa v dobách, kdy křesťané byli pronásledování. V dobách antického Říma byl potrat právem a legální a pouze křesťané proti němu vystupovali, jako proti vraždě. Podle učení prvních křesťanů a Ježíše je potrat vražda člověka a těžký hřích. Naopak ty společnosti, které akceptovaly potraty akceptovaly i zabíjení dospělých lidí a není bez zajímavosti, že největší zastánci potratů – marxisté a bolševici, také neměli problém s tím vyvraždit dospělé jedince, kteří neseděli jejich socialistickým teoriím.

e-shop-ceska-expedice

Naše evropská společnost vymírá i díky tomu, že potrat se stal způsobem, jak si ulevit od rodičovské povinnosti a mít klidný spokojený život. To, že se tak napomáhá vymírání evropských národů je potratářům jedno, hlavně mít právo na to zabít jiného člověka, který by mohl svým narozením ohrozit pohodlný život spoloditelů.

Naštěstí příroda nezná prázdny prostor, a tak místo těch nenarozených evropských dětí zaujímají muslimští a afričtí imigranti. Být tím, kdo organizuje masovou imigraci Afričanů a muslimů do Evropy, tak podporuji co nejvíce potraty u evropských národů. Aha, já zapomněl vždyť je to pravda. Socialisté a Zelení jsou jak zastánci potratů, tak zastánci přílivu masy Afričanů a muslimů ….


Zdroj.