Ztráta vlastní země je příliš vysokou cenou za Holocaust

A to Německu dnes reálně hrozí. Tento svět již zažil celou řadu dobyvačných válek, ale nikdy válku tak tichou a účinnou, jako hrozí Německu. Válku, která jako válka vůbec nevypadá, ale nakonec končí nezvratnou ztrátou území.

Führerin Merkel

Führerin MerkelNěmci a nejen Němci ale nebudou ze svého území vyhnáni, ale ztratí nad ním svou vládu. Německo začne většinově žít jinak než žilo po staletí a kromě jiného to bude znamenat i naprostou změnu náboženství, kultury a veškerého dalšího života (alkohol).
kup-zde

Je poměrně obtížené z německého Internetu vyšťourat nějaké informace, ale přesto se něco podařilo. Tři roky stará informace je tato: 2013 lebten in Deutschland nach einer weiter gefassten Definition rund 16,5 Millionen Menschen mit Migrationshintergrund. Das waren 20,5 Prozent der Bevölkerung.

http://www.handelsblatt.com/politik/deutschland/zahl-der-migranten-steigt-jeder-fuenfte-in-deutschland-mit-migrationshintergrund/10981196.html

Řeknete, že 20.5% cizinců není tak mnoho. Ono to opravdu tak mnoho není. Problém je ale v tom, že jde o dynamickou veličinu s rozdílnými statistický předpoklady. Nejprve ty statistické předpoklady. Přistěhovali, či migranti mají zcela jiné věkové a fertilní složení obyvatelstva, než „domorodci“.

Já měl vždycky rád auta s výkonnými motory a těšilo mě, když to do dlouhého táhlého kopce mohu někomu „nandat“. A přesně takové výkonné motory má mladá přistěhovalecká generace, i když se, v tomto případě jedná o dělohy žen. Jsou prostě výkonnější.

Udělat nějakou přesnou prognózu neumím, stejně jako konstruktér Titanicu nevěděl, za jak dlouho se loď potopí. Ale 100% věděl, že se potopí. Že je prostě porušeno tolik komor, že až do nich nateče voda, loď se potopí.

A podobný výpočet nárůstu neněmeckého obyvatelstva v Německu budou, podle mě, podléhat nejpřísnějšímu utajení. A pokud by někdo takovou fundovanou a závaznou studii uveřejnil před příštími parlamentními volbami, tak budou šance „Frau Merkel“ velmi otřesené.

e-shop-ceska-expedice

Bohužel, proti tomuto vývoji není žádná obrana možná. Každé a jakékoli opatření, třeba omezení porodnosti přistěhovalců, je v demokratické zemi zcela nepříjatelné a odsun neúspěšných žadatelů o azy neúspěšné.

A příčinou toho všeho je, podle mě, kocovina z Holocaustu. Různé národy spáchaly různé hrůzně činy, prohrály války a byly po válce zcela zdevastované, ale nic netrefilo žádný národ tak, jako Němci byli potrefeni hrůzami nacismu obecně a Holocaustem konkrétně.

Proto se Němci celé poválečné období jakoby za ty hrůzy káli. A snažili se každému ohroženému člověku pomoci a dovolit mu v Německu žít. Ovšem, na ty skutečně ohrožené, na ta skutečné oběti se nabalilo nesmírné množství „vyčůránků“, kteří se vezli.

A jak z toho ven nevím. Rád bych se mýlil. A jedinou „útěchou“ mi může být to, že se toho nedožiji. Ale dožijí se toho třeba moji pravnuci. A nemyslím si, že by to nepřeskočilo k nám.Toho bohdá nebylo, abychom se podle Německa nezařídili.


Zdroj.