Brutální propaganda, manipulace o ovlivňování voleb ze strany zločinecké České televize

Rychlé ohlasy ze sociálních sítí na odvysílanou „Superdebatu“ Václava Moravce na ČT aneb je třeba udělat konečně pořádek! Lidi už toho mají dost. A jaký názor máte vy? Neukázala nám naopak debata nakonec ty nevolitelné strany?

Česká televize lže jak Rudé právo tiskne

Česká televize lže jak Rudé právo tiskne


 • Na ČT1 opět běží veleslavná „předvolební SUBERDEBATA“… Je mi úplně jedno, co kdo v této debatě prosazuje, protože sama debata je NEDEMOKRATIKCÝM NÁSTROJEM sloužícím etablovaným stranám ke zvýšení volebního výsledku a tedy ke znevýhodňování malých politických subjektů před velkými.
 • Tak jsem dnes večer přetrpěl asi nejhorší a nejbrutálnější propagandu ČT v rámci letošních voleb. To co Moravec předvedl bylo neskutečné. Debaty se zúčastnili tři kašpaři, kteří tam neměli vůbec co dělat, vzhledem k tomu, že to divadlo bylo inzerováno jako debata předsedů parlamentních stran. V tom případě tam byli navíc Gazdík, Bartoš a Conchita. Naopak tam chyběl Lidinský. Diváci tam čekali zřejmě již od včerejška, když je déšť vyhnal z adorace Havla na Václaváku. Jinak si nedovedu vysvětlit tu nenávist k Okamurovi, částečně k Babišovi a totální podporu Kalouska, Gazdíka, Fialy a Conchity s Bartošem. Tohle přesně bylo to, kvůli čemu je potřeba nejenom zrušit koncesionářské poplatky ale nekompromisně zrušit celou Českou televizi. Opravdu jsem dlouho nic horšího a ubožejšího neviděl.

 • kup-zde

 • Je jasné, že se nemůže konat rozumná debata všech stran, protože debata 70 členů je divácky neatraktivní a nemožná. Proto nekonejme žádnou debatu a nechme na voličích, stranách a kandidátech, ať si přízeň mezi voliči získávají sami. Ať si volič vybírá i bez tohoto divadla, které s objektivitou nemá nic společného.
 • Jelikož se ze strany státu jedná o pravidelné narušování demokratického vývoje, budeme podporovat řešení, které bych nazval „Štěpánkovou definitivní metodou“. Štěpánek má poměrně jasný plán, jak nedemokratičnost veřejnoprávních médií napravit a tento plán je jediný možný, jediný demokratický. 🙂 Zrušit veřejnoprávní média, ušetřit každé rodině přes 2000 Kč ročně.
 • Právě přemýšlím, nač máme veřejnoprávní televizi…. i ty zakázané reklamy tam jsou, jen to není reklama, ale sponzor. A pořady jsou většinou jen pro určitou kastu. Viz ČT 2 (furt je tam válka), ČT 24 furt ty samý obličeje, a na ty další se taky nedá dívat. Jsem se onehdy lekla, že jsem se probudila v roce 1980…..Viz program na ČT 1
  Ta ČT se už neštítí absolutně ničeho a teď nemluvím jenom o nerovném politickém boji kdy se nemůžou účastnit strany s preferencemi nižšími než 5% Copak tohle je demokracie? VYZÝVÁM VŠECHNY PŘESTAŇME PLATIT POPLATKY ČT
 • Volební superdebata byla skvělá, ukázala skoro všechny NEVOLITELNÉ. Jinak výkon moderátora opravdu ostudný, taková míra promítání osobních sympatií a antipatií do chování vůči jednotlivým řečníkům se hned tak nevidí. Musím říci, že můj otec by se sebral a odešel, tohle už nemá s kulturou ani s tou politickou už vůbec nic společného, opravdu jen aréna pro blbce ve stylu „chléb a hry“. Manipulace první třídy, včetně nenávistných a tupých útoků na Babiše a Okamuru, opravdová arogance moci a pohrdání voliči Českou televizí.
 • Vůbec nechápu, proč v dnešní superdebatě nebyli Petr Mach za Svobodné a Lidinský za (parlamentní stranu) Úsvit, když tam mohli být Gazdík, Stropnický a Bartoš.
 • Až trapná nenávist k Okamurovi, opakovaná argumentační ubohost k Babišovi a kde je Lidinský? Moravec za zenitem, ale zase komparz jim v ČT funguje na jedničku….
 • Tyhle akce jsou k ničemu, byl jsem tam na superdebatě před eurovolbami… kašpařina a vopruz pro komparz. Osobní prohlídky, dvouhodinové čekání na zahájení a Moravcova předváděčka mne ujistily, že to vše byla jen ztráta času a peněz za benzin a metro.
 • Já to neviděl. Jediný, co si z toho beru je, že vím, které strany s procenty v průzkumech nad některými pozvanými pozvány nebyly… Myslím, že jako základní dělení, koho nevolit a koho zvažovat je to dobré vodítko