Na krmníku si za miliardy vykrmujeme naše budoucí vrahy; Islamizaci si platíme z našich daní

Omlouvám se Nadace Open Society Fund Praha za předchozí článek, neboť jsem hluboce podcenil schopnosti naších neomarxistických aktivistů. Oni „nepumpli“ 4,7 miliardy z naších kapes, ale z kapes evropských občanů.

však vy se nám jednou přizpůsobíte

však vy se nám jednou přizpůsobíte
e-shop-ceska-expedice

Když jsem napsal článek Česká republika jen jedné organizaci dala na podporu multikulturalismu pět miliard korun! Tak se okamžitě ozvali dotyční tiskovým prohlášením, že můj článek není pravdivý, že oni nezískali 4,7 miliardy korun z kapes českých daňových poplatníku, ale z kapes daňových poplatníku z jiných zemi EU, přesněji tak bych popsal argumentaci Nadace Open Society Fund Praha k celému případu.


kup-zde

Nadace Open Society Fund Praha se také brání tvrzením, že peníze neskončí u nich, ale půjdou k dalším organizacím, kterým je oni přerozdělí. Jestli to budou dělat zdarma nebo za nějakou odměnu to již ovšem neřekli …
Ve své podstatě je to ovšem jen slovičkaření. Protože celá věc je stejná. Multikulturní organizace jsou v naši zemi dost silně provázaný personálně i zájmově, navzájem si mnohdy vycházejí vstříc a tomu, že tito aktivisté pracují na realizaci svých cílů zdarma, snad věří jen mladí do multikulti nadšení studenti vysokých škol, které živí reálně jejich rodiče a tak si asi neuvědomují, že i pracovníci neziskovek chtějí jezdit na mnohdy drahé dovolené, někdy se jedná o cesty s údajnou pomoci – která má menši cenu než cena cesty, musí platit nájmy, něco jíst a chtějí mít dobrý plat.
Ale zpět k oné 4,7 miliardové částce. Jak jsem k ni došel? Jednoduše. Na webu finanční správy zde, jsem zadal ičo Nadace Open Society Fund Praha a to je: 47611804 a vyjela mi ona tabulka s částkami 4,7 miliardy.
Podrobně jsme neměl čas zkoumat zdroje těch částek, přiznám se, že mne nenapadlo, že půjde o zdroje ze zahraničí, když mi česká finanční správa psala, že jde o příjemce dotaci. Ještě neumím tak dobře pracovat s podrobnostmi v systému CEDR III, prostě má chyba. Ovšem zběsilá reakce Nadace Open Society Fund Praha mne donutila zavěnovat se celé věci podrobně.
A tedy jsem zjistil, že tzv. EEA and Norway Grants, zkráceně Norské fondy, jsou peníze daňových poplatníku Norska, Islandu a Lichtenštejnska ̈, které jsou na různé projekty u nás. Už zde je potřeba býti pozorní. Děsí vás například to, že norská sociálka se chová vůči rodičům dětí, jako by děti byly majetkem státu a pokud se úřednici rozhodnou, že jste údajně špatní rodiče vám děti vzít a dát je k adopci „spolehlivému“ páru? tak tohle se brzy může dít i u nás, protože cituji: Norsko také rozšíří spolupráci s přijímajícími zeměmi v oblasti soudnictví a vnitřních záležitostí. Tato spolupráce bude zahrnovat společné úsilí na zvládnutí migrační problematiky – Zdroj.

Česká republika obdržela následující výše peněz z EHP a Norských fondů:

 • V letech 2009 až 2014 z EHP- 61,4 milionu euro.
 • V letech 2009 až 2014 z Norských fondů- 70,4 milionu euro.
 • V letech 2004 až 2009 se mi výši příspěvku zjistit nepodařilo, ale ČR je dostala, je totiž na seznamu příjemců.
Podle portálu finanční správy obdržela Nadace Open Society Fund Praha od EHP a Norských fondu k přerozdělení tyto částky:
 • 1 231 803 725,08 Kč
 • 1 063 268 429,69 Kč
 • 71 583 291,78 Kč
 • 432 628 219,87 Kč
 • 9 467 598,39 Kč
 • 348 838 940,45 Kč
 • 128 918 818,49 Kč
 • 91 552 723,19 Kč
 • 961 804 751,60 Kč
 • 438 226 431,34 Kč
To nám dává částku: 4 778 092 929,88 kč
Pak ovšem obdrželi ještě od Evropského sociálního fondu:
 • 2 821 516,35 Kč
 • 2 821 516,39 Kč
A od Ministerstva práce a sociálních věcí dostali:
 • 108 000 Kč
 • 1 981 858 Kč
Celkově tedy nám to dělá oněch 4 785 825 820,62 korun českých.
Ovšem z tiskové zprávy Nadace Open Society Fund Praha to zní, jako by popírali, že vůbec přerozdělují miliardy peněz z Norských fondů, hlásí se jen k částce:
Celkově organizace rozdělila v grantových výzvách částku 158,5 milionů Kč a podpořila organizace zabývající se prevencí a následky domácího násilí a slaďováním rodinného a pracovního života žen a mužů. Tyto prostředky ovšem nepochází z peněz českých daňových poplatníků. Zdroj citace tisková zpráva Nadace Open Society Fund Praha.


Tak teď jsem z toho trochu zmaten, Nadace Open Society Fund Praha se hlásí k přerozdělení 158,5 milionu korun, ale podle výpisu dostali k přerozdělení miliardy. Tak buď neví Nadace Open Society Fund Praha kolik přerozděluje, případně je něco špatně s českou finanční správou? Nebo snad lžou záměrně, A na jaké projekty se ty peníze přerozdělily?
Celkově jsem si uvědomil, že Nadace Open Society Fund Praha je nejen organizace mající za cíl u nás šířit multikulturní ideologii, a tedy neomarxismus, ale zároveň je to jedno z hlavních center pro přerozdělování financí od zahraničí a má tedy i velký vliv na neziskové organizace, které nejsou přímo propojené s Nadace Open Society Fund Praha.
Nakonec bych rád vyvrátil jednu velkou lež Nadace Open Society Fund Praha, když tvrdí, že všechny přerozdělení peníze nejdou z kapes nás daňových poplatníku. Cokoliv je totiž přerozděleno z fondů EU jde nepřímo z kapes nás daňových poplatníku a pokud to neplatíme dnes, tak to zaplatíme i s úroky v budoucnu na odvodech našich peněz do fondu EU …
Cela tato kauza s Nadace Open Society Fund Praha mne ukázala, že oblast neziskových organizací, které jsem se doposud nevěnoval, potřebuje hlubší analýzu a průzkum, ono totiž nezisková organizace, která má společenský a politicky vliv je podezřelá, proč ho chce mít? A pak to, že se něco profiluje neziskově, ale zaměstnanci takové organizace žiji ze slušných platů vlastně ukazuje, že to ziskové je, jen to nemá zisk formou účetní uzávěrky na konci roku majitele, ale proplacením platu zaměstnanců …
Takže zkoumám ten podivný prostor českých neziskovek / ziskovek dále …


Zdroj.