Dětské zrůdy přivandrovalých parazitů ve Švédsku sexuálně napadaly malou školačku

Devítiletá dívka byla opakovaně bita, sexuálně napadána a citově trízněna skupinou dětských migrantů, a to přímo na školním hřišti, nebo v jídelně. Ostatní se na to dívali. Čtvrťáci dostali ve škole první lekci z multikulturalismu.

satanská kniha Korán v plamenech

satanská kniha Korán v plamenechŠvédská veřejná škola v Eskilstuně dostala první lekci multikulturalismu v praxi, jako facku všem levičáckým snům o tom, že jsou si všechny kultury rovné a mohou vedle sebe pokojně žít. Švédská škola se snažila tento rasistický a násilnický příběh samozřejmě zatajit.

Devítiletá bílá dívka byla opakovaně zbita, sexuálně napadána a citově trýzněna od skupiny dětských imigrantů ve své škole. Avšak namísto, aby to bylo nahlášeno úřadům, tak se škola rozhodla toto nechutné zneužívání zatajovat. Rodiče dívky jsou po právu pobouřeni. Naneštěstí této malé dívce nebylo pomoženo, což je jen dalším příkladem až neuvěřitelné tolerance nové a agresivní kultury ve Śvédsku. Nelidská kultura vždy převálcuje tu tolerantní, za předpokladu, že dostane šanci. Tu šanci, kterou dostává islám ve Švédsku, odnášejí ale bohužel především ženy a děti.

Rodiče dívenky se domáhají odpovědí, poté, co jim jejich dítě prozradilo o hororu, kterému byla dívka tváří v tvář každodenně vystavena. Dívka popsala, že na ni bylo pravidelně voláno ku…(pussy), a nebo dě… (whore). Byla podrobena bití přímo na školním hřišti a ve školním autobuse. Poslední kapkou však bylo, když bylo vyzrazeno, jak ji někteří ze studentů sundali kalhoty v jídelně a dále pokračovali v sexuálním obtěžování této mladičké dívky, zatímco ostatní děti se na to dívali.

Když se rodiče obrátili na školu, tak skončili v šoku po písemné odpovědi, které se jim dostalo. Fia Tider ve své zprávě uvedla, že škola zneužívání dívky omlouvá tím, když říká, že ta dívka byla prostě přirozeným terčem, protože je sladkou blondýnkou. Absolutně neuvěřitelné vysvětlení sexuálního a psychického týrání dítěte, které nebylo nijak potrestáno. „Dostali jsme vysvětlení od zaměstnanců školy, že prý naše dívka byla sladká a tak vzrušující blondýnka, a tím to všechno začalo.“ Matka dívky se vyjádřila pro televizi News Sórmland. „Myslela prý většinou pouze na sebe, a to jim působilo ještě větší zábavu.“

„Má dcera stála s podnosem na jídlo v jídelně.“ „Tam jí stáhli kalhoty a zvedli ji, zatímco všichni ostatní se na to dívali.“ Představitelé školy toto zneužívání ignorují a namísto toho obviňují dívku z toho, že je sladkou blondýnkou. To je prostě neuvěřitelné, kam až ve Švédsku zašli v politické korektnosti, když vina je na straně dívky. Vedení školy po tomto sexuálním zneužívání pouze nabídlo opatření, že ji budou vozit domů, mimo školní autobus, když se situace stane pro ni závažnou. Tím samozřejmě nevyřešila nic.

Podle televize SVT naopak migrantští „chlapci“ dorazili k jejímu domu a čekali, než se vrátí. „Den předtím přišla skupina k jejímu domu přímo ze školy a ještě před domem ji obklopila.“ Matka dívky řekla, že dceři vyhrožovali, že ji odvedou a zmínila, že to byl další sexuální útok. Rodiče se několikrát setkali s vedením školy, doufajíce a žádajíce, aby zjednali nápravu a jejich dceru ochránili. Doufali však marně. Po mnoha pokusech školy zatajit toto zneužívání, namísto, aby s tím něco udělali, tak byla dětská oběť i její rodiče donuceni změnit školu a okres, aby unikli před hrozbami.

Švédská rodina se odstěhovala i se smutným zjištěním, že škola nemá žádný zájem o napomenutí podezřelích. Rodina se však obrátila také na místní policii. V nedávné zprávě švédské policie o sexuálních útocích a znásilněních však švédská policie z rostoucích problémů obvinila „nordickou alkoholovou kulturu, ignoraci a netradiční genderové role“ evropských žen. Dle přehledu agentury EU pro právo, mají ve Švédsku nejhorší míru fyzického a sexuálního násilí páchaného proti ženám. Tento případ je však o malé dívce, což je myslím ještě horší.

e-shop-ceska-expedice

Škola je v současné době vyšetřována pro stížnosti, že nedbá o oběť tohoto agresivního jednání. Vyšetřovatelé se obrátili na zaměstance školy, ve snaze odkrýt rozšířené sexuální obtěžování a trápení dětí. Na mnoha školách ve Švédsku studují v současnosti dospělý muži. Ta křiklavá ignorace tohoto problému vyšla na světlo například, když se švédský systém chlubil, že 14 letý Saad Alsaut je nejrychlejším běžcem v zemi v této kategorii. Na fotce, která není ilustrační, je dospělý a trochu zarostlý muž, kterého bych tipoval tak na třicet let, který běží a za ním běží skutečné děti. To už přeci není možné. To prostě nemůže být myšleno vážně, ale ono je. Nejsou slova.

Samozřejmě muslimští muži po celé Evropě bijí a sexuálně zneužívají blonďaté ženy a děti, volajíce na ně d…. a říkajíce jim, že si zaslouží zneužít, protože Aláh je vyobrazil jako sexuální otrokyně mužů. Podle vysvětlení, které škola nabídla, prakticky přiznala, že se děti dopouštějí zločinů z nenávisti, které jsou rasově a pohlavně motivované, ale zaměstnanci školy nevidí nic, o čem by informovali. Pokud by byl obětí muslim, tak by se to řešilo definitivně jinak, píše se také v článku. Islám je chráněn speciální zájmovou skupinou, kde mají na prvním místě návrh neuplatňovat svobodu slova.

To je smutné, protože ta politická korektnost má za následek, že je Švédsko považováno za hlavní místo celého západu v počtu znásilněných žen a sexuání napadání se zvýšilo o 500%. Okolo 77% těchto znásilnění se dopustili migranti, většinou z muslimských zemí. Tento problém se netýká pouze Švédska, ale ruce migrantských studentů napadají ve školách po celém světě, včetně školy v Kanadě, kde dětský muslimský uprchlík bil a škrtil děti řetězem. Tyto děti vyrostli v kultuře, která požaduje od žen, aby měli zakrytou hlavu, protože pokud ne, tak si zaslouží zbít, a nebo znásilnit.

Jsou naočkováni islámem a jeho ideologií, že bůh a prorok tvrdili, že jsou ženy pouhým majetkem všech mužů. Jak potom může někdo očekávat, že tyto muslimské děti budou tolerovat a respektovat naši kulturu, když se odmalička učí k nenávisti?

Myslím, že nikdo, kdo má otevřené oči a sleduje situaci v zemích, kde muslimským uprchlíkům pomohli a stále pomáhají, nemůže prostě očekávat, že muslimové, včetně dětí, budou respektovat a tolerovat naši kulturu. Nikdy Nebudou!

Přirozeným terčem muslimů nejsou pouze sladké blondýnky, ale všichni nemuslimové.


Zdroj.