Přivandrovalci v Německu? Jak u hloupých na dvorečku…

Původně jsem do titulku článku chtěl dát „Jak u blbejch na dvorečku“. Ale uznávám, že to není košer a proto jsem zvolil jemnější, spisovnější tvar onoho, v podstatě stejného slova a myslím si, že by ta drsnější verze byla lepší.

Džabír Bakr - Kdo to prase vlastně pásl | reprofoto: youtube.com

Džabír Bakr – Kdo to prase vlastně pásl | reprofoto: youtube.com

e-shop-ceska-expedice

Případ Džabíra Bakra,Syřana z Karl Marx Stadtu, nyní opět pod původním názvem Chemnitz, je jako přes kopírák s ostatními případy terorismu v Německu – Zdroj.

Zpravidla se více mužů arabského původu a muslimského vyznání, ale nemusí to být pravidlem, mohou to být i Norové kvakerského vyznání, rozhodnou, že někde v Západní Evropě (však ono to dojde i k nám) spáchají atentát.
kup-zde

Obstarají si zbraně a výbušniny. Plastické trhaviny, nejlépe Semtex, jsou samozřejmě v zavazadle méně nápadné, než třeba kalašnikov nebo bazuka a proto jsou při atentátech velmi oblíbené. No a pak se, na základě nějakého ideologického zadání vraždí.

A pak atentátníci buď zahynou při činu, jsou dopadeni po činu nebo prostně uniknou spravedlnosti a půl Evropy je auf. A v tom kriminále pak přebývají nebo zahynou, obvykle sebevraždou. A to samé se stalo výše zmíněnému Džabíru Bakrovi. Hodil si mašli.

Měl na něm být nepřetržitý dozor. Ale nebyl a tak to stihl podobně jako Otakar Tomek, údajný vrah malé Aničky z Tróji. Je ovšem otázkou, jestli, čirou náhodou, ti milí dozorci nevykonali spravedlnost tak nějak sami.

Jako se to kdysi stalo někde v Západních Čechách, kdy pedofilní vrah, jehož jméno jsem už zapomněl, zneužil a zavraždil malého synka dozorce v tamní věznici. A nějakou shodou náhod byl pro výkon vazby určen do té věznice, kde onen dozorce pracoval a nepřežil první den. Upadl na topení.

Já samozřejmě nechci saské vězeňské dozorce podezírat, že mu úmyslně zkrátili život. Ale na druhou stranu, Sasové mají uprchlíky rádi jako osinu v prdeli. Takže, kdo ví. Vše je ve hvězdách.


Ale to, co jsem doposud napsal, byla jen taková omáčka na rozehřátí. Ze židle mě zvedlo toto:

Džábir Bakr přišel do Německa v únoru 2015. V říjnu téhož roku mu úřady na tři roky přiznaly status uprchlíka. Mezitím několikrát odjel do Turecka a zdržoval se i v Sýrii. Úřadům sdělil, že účelem jeho cesty je návštěva rodiny – zdroj.

Tak, uprchlík dostane status uprchlíka, OK nic proti tomu, a courá po světě? Status uprchlíka dostane, protože je v Sýrii válka a on se tam jede rekreovat? Možná ne přímo rekreovat, ale navštívit rodinu?

Tak on je v Německu, proto, protože je v Sýrii válka a on tam znovu jede. A kdo mu platí cestu? Snad ne německé vláda? No, vůbec bych se tomu nedivil.

A německá vláda mu bezpochyby dává štědré sociální příspěvky, aby trajdal po světě? A že by si, místo rodiny mohla jen tak zaběhnout do Islámského státu pro instruktáž a morální podporu, to nikoho nenapadlo?

Podivné.


Zdroj.